Зөвхөн агуулга руу

Ar Rifā‘

Southern Governorate, Bahrain

8:54:30pm
20:54 24 цагийн цаг

Ням гариг, 27 9-р сар 2026

UTC+3 · UTC+3 Asia/Bahrain Өдрийн цагаар 🌙 Өдөр
UTC- ийн эргэлт
UTC+3
Цаг
Asia/BahrainUTC+3
Нарны гэгээ
5:28 am
Нарны гэгээ
5:29 pm
Өдрийн гэрэл
12 hours91 seconds shorter than yesterday
Өдрийн цагаар
Буцааж авахБүх жилдээ адилхан

Daylight saving in Ar Rifā‘

Энэ бүсэд цаг өөрчлөгдөхгүй: энэ бүс нь жил бүр ижил эргэлтийн цагийг баримталдаг.

Ar Rifā‘ has stayed on UTC+3 (UTC+3) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without Ar Rifā‘ doing anything.

Ar Rifā‘ time to your time

Ar Rifā‘
8:54pm
Asia/Bahrain · UTC+3
→
Таны цаг (UTC)
5:54pm
Танай вэб хөтөчөөс илрүүлсэн

Одоо биш тодорхой цаг хэрэгтэй юу? Бүх хувиргагчийг ашиглах.

Call times with London

Хоёр орон зай нь 11am ба 17:00 хооронд Bahrain, 9am ба 2pm хооронд ажилладаг.

12am
10pm
1am
11pm
2am
12am
3am
1am
4am
2am
5am
3am
6am
4am
7am
5am
8am
6am
9am
7am
10am
8am
11am
9am
12pm
10am
1pm
11am
2pm
12pm
3pm
1pm
4pm
2pm
5pm
3pm
6pm
4pm
7pm
5pm
8pm
6pm
9pm
7pm
10pm
8pm
11pm
9pm
ажил дээрээ хоёр ажлын цаг сэрүүлэг унтаж байна

Time difference between Ar Rifā‘ and major cities

ХотОрон нутгийн цаг24 цагЗөрүү
Los Angeles PDT 10:54 am 10:54 10 hours хоцорч
Mexico City CST 11:54 am 11:54 9 hours хоцорч
Chicago CDT 12:54 pm 12:54 8 hours хоцорч
New York City EDT 1:54 pm 13:54 7 hours хоцорч
Toronto EDT 1:54 pm 13:54 7 hours хоцорч
São Paulo UTC-3 2:54 pm 14:54 6 hours хоцорч
London BST 6:54 pm 18:54 2 hours хоцорч
Paris CEST 7:54 pm 19:54 1 hour хоцорч
Berlin CEST 7:54 pm 19:54 1 hour хоцорч
Johannesburg SAST 7:54 pm 19:54 1 hour хоцорч
Moscow MSK 8:54 pm 20:54 нэг цаг
Cairo EEST 8:54 pm 20:54 нэг цаг
Dubai UTC+4 9:54 pm 21:54 1 hour өмнө
Delhi IST 11:24 pm 23:24 2 hours 30 minutes өмнө
Shanghai CST 1:54 am Mon 01:54 5 hours өмнө
Tokyo JST 2:54 am Mon 02:54 6 hours өмнө
Sydney AEST 3:54 am Mon 03:54 7 hours өмнө
Auckland NZDT 6:54 am Mon 06:54 10 hours өмнө

Ar Rifā‘ тухай

Хүн ам
115495
Координат
26.130, 50.555
Бүс
Southern Governorate, Bahrain
IANA- ийн бүс
Asia/Bahrain
Нарны үдшийн цагаар
11:28 am

Өдрийн наран, нар жаргах цагийг NOAA- ийн нарны тэнцүүжилтэй тооцоолсон: хүснэгтээс хайж олохгүй, ойролцоох хотуудтай адилгүй.

Холбоо барих

Хүмүүс асуудаг асуултууд

Одоо Ar Rifā‘-д хэдэн цаг байна?

Энэ бол 8:54 pm (24 цагийн цагны 20:54) Ням гариг, 27 9-р сар 2026 дээр Ar Rifā‘ дээр. Энэ хуудасны цаг секунд тутамд шинэчлэгдэж, таны төхөөрөмжөөс бус серверээс тохируулж байгаа тул таны цаг өөрчлөгдсөн ч зөв хэвээр байна.

Ar Rifā‘ ямар цаг уурын бүсэд байна вэ?

Ar Rifā‘ нь Asia/Bahrain цаг бүсийг ашигладаг, одоогийн UTC+3 (UTC+3). Энэ IANA- ийн тодорхойлогч нь календарийн урьалт эсвэл өгөгдлийн санд оруулах ёстой. UTC+3- ийн адил товчлолууд нь тодорхойгүй, IANA- ийн тодорхойлогчууд нь тодорхойгүй.

Is Ar Rifā‘ on daylight saving time right now?

No, and it never is. Ar Rifā‘ stays on UTC+3 (UTC+3) all year round.

Өнөөдөр Ar Rifā‘-д нар жаргах, сар гарав ямар цаг байна вэ?

Өнөөдөр нар 5:28 am цагт мандан 5:29 pm цагт харанхуйлж, 12 hours цаг нартай байна. Энэ бол 91 seconds shorter than yesterday.

Ar Rifā‘ нь Los Angeles-ээс хэдэн цагийн өмнө байна?

Ar Rifā‘ нь 10 hours- ээс өмнө Los Angeles байна. Хэрэв 8:54 pm бол Ar Rifā‘, 10:54 am бол Los Angeles. Энэ хуудасны харьцуулалтын хүснэгт нь 20 том хотыг хамардаг ба аль нэг нь цагийг өөрчилсөн үед дахин тооцоолно.

Ar Rifā‘ яг хаана байна вэ?

Ar Rifā‘ нь Southern Governorate, Bahrain, 26.13° N, 50.55° E, 115,495-ийн ойролцоо хүн амтай. Эдгээр координатууд нь дээрх нар мандах, нар жаргах цагийг тооцоолох үндэс болдог.