Smach Mean Chey
Koh Kong, Cambodia
Luni, 28 Septembrie 2026
- Ofset UTC
- UTC+7
- Fus orar
- Asia/Phnom_PenhUTC+7
- Risele
- 5:56 am
- Apusul soarelui
- 6:00 pm
- Lumina zilnică
- 12 ore 3 minute38 secunde mai scurt decât ieri
- Salvarea luminii de zi
- NiciodatăAceeaşi compensaţie tot anul
Economisirea luminii de zi în Smach Mean Chey
Ceasul de aici nu se schimbă: această zonă rămâne pe acelaşi offset tot anul.
Smach Mean Chey has stayed on UTC+7 (UTC+7) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without Smach Mean Chey doing anything.
Smach Mean Chey timp pentru timpul dumneavoastră
Ai nevoie de un timp mai degrabă decât acum? Folosește convertorul complet.
Timp de apel cu London
Ambele locuri sunt la muncă între 3pm și 17:00 în Phnom Penh, 9am la 10am la celălalt capăt.
6pm
7pm
8pm
9pm
10pm
11pm
12am
1am
2am
3am
4am
5am
6am
7am
8am
9am
10am
11am
12pm
1pm
2pm
3pm
4pm
5pm
Diferența de timp între Smach Mean Chey și orașele majore
| Oraș | Ora locală | 24h | Diferență |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 12:41 pm Sun | 12:41 | ore 14 în spatele |
| Mexico City CST | 1:41 pm Sun | 13:41 | ore 13 în spatele |
| Chicago CDT | 2:41 pm Sun | 14:41 | ore 12 în spatele |
| New York City EDT | 3:41 pm Sun | 15:41 | ore 11 în spatele |
| Toronto EDT | 3:41 pm Sun | 15:41 | ore 11 în spatele |
| São Paulo UTC-3 | 4:41 pm Sun | 16:41 | ore 10 în spatele |
| London BST | 8:41 pm Sun | 20:41 | ore 6 în spatele |
| Paris CEST | 9:41 pm Sun | 21:41 | ore 5 în spatele |
| Berlin CEST | 9:41 pm Sun | 21:41 | ore 5 în spatele |
| Johannesburg SAST | 9:41 pm Sun | 21:41 | ore 5 în spatele |
| Moscow MSK | 10:41 pm Sun | 22:41 | ore 4 în spatele |
| Cairo EEST | 10:41 pm Sun | 22:41 | ore 4 în spatele |
| Dubai UTC+4 | 11:41 pm Sun | 23:41 | ore 3 în spatele |
| Delhi IST | 1:11 am | 01:11 | ora 1 30 minute în spatele |
| Shanghai CST | 3:41 am | 03:41 | ora 1 înainte |
| Tokyo JST | 4:41 am | 04:41 | ore 2 înainte |
| Sydney AEST | 5:41 am | 05:41 | ore 3 înainte |
| Auckland NZDT | 8:41 am | 08:41 | ore 6 înainte |
Despre Smach Mean Chey
- Populație
- 29329
- Coordonează
- 11,547, 103,036
- Regiunea
- Koh Kong, Cambodia
- Zona AIA
- Asia/Phnom_Penh
- Miezul de noapte solară
- 11:58 am
Însărşirea soarelui şi apusul apusului de sus sunt calculate de la aceste coordonate cu ecuaţiile solare NOAA: nu s-au uitat de la o masă, şi nu la fel ca a oraşului vecin.
Apropiere și aferente
Întrebări pe care oamenii le întreabă
Cât e ceasul în Smach Mean Chey acum?
Este 2:41 am (02:41 pe un ceas de 24 de ore) pe Luni, 28 Septembrie 2026 în Smach Mean Chey. ceasul de pe această pagină se actualizează în fiecare secundă și este setat de la server, nu de la dispozitiv, așa că rămâne drept chiar dacă ceasul dumneavoastră a derivat.
În ce fus orar este Smach Mean Chey?
Smach Mean Chey folosește zona orară Asia/Phnom_Penh, în prezent UTC+7 (UTC+7). Identificatorul IANA este cel care trebuie pus într-un calendar invitat sau într-o coloană de baza de date: abreviațiile ca UTC+7 sunt ambigue, nu sunt identificatorii IANA.
Smach Mean Chey economisit de ora zilei acum?
Nu, şi nu este niciodată. Smach Mean Chey rămâne pe UTC+7 (UTC+7) tot anul.
La ce oră este răsărit şi apusul soarelui în Smach Mean Chey astăzi?
Soarele se ridică la 5:56 am și se stabilește la 6:00 pm astăzi, oferind 12 ore 3 minute de lumină de zi. Asta e 38 secunde mai scurt decât ieri.
Câte ore mai înainte este Smach Mean Chey de Los Angeles?
Smach Mean Chey is ore 14 ahead of Los Angeles. When it is 2:41 am in Smach Mean Chey, it is 12:41 pm in Los Angeles. The full comparison table on this page covers twenty major cities and recalculates itself whenever either end changes its clocks.
Unde este mai exact Smach Mean Chey?
Smach Mean Chey este în Koh Kong, Cambodia, la 11.55° N, 103.04° E, cu o populație de aproximativ 29,329. Aceste coordonate sunt ceea ce soarele și ora de mai sus sunt calculate de la.