Jäta sisu vahele

Cayman Islands

1:28:54pm
13:28 24-tunnisel kellal

pühapäev, 27 september 2026

EST · UTC-5 America/Cayman Päevavalguse salvestamine puudub ☀️ Päevaaeg
UTC nihe
UTC-5
Ajavöönd
America/CaymanEST
Päikesetõus
6:15 am
Päikeseloojang
6:17 pm
Päevavalgus
12 tundi 1 minutit65 sekundit lühem kui eile
Päevavalguse salvestamine
Mitte kunagiSama korvamine kogu aasta jooksul

Üks ajavöönd, igal pool Cayman Islands

Kõik Cayman Islands töötab America/Cayman (EST, UTC-5).

Kellad siin ei muutu: see tsoon jääb samale korvamisele kogu aasta.

Päevavalguse salvestamine

Kellad siin ei muutu: see tsoon jääb samale korvamisele kogu aasta.

Ajavahe suuremates linnades

LinnKohalik aeg24hErinevus
Los Angeles PDT 11:28 am 11:28 2 tundi taga
Mexico City CST 12:28 pm 12:28 1 tund taga
Chicago CDT 1:28 pm 13:28 samal ajal
New York City EDT 2:28 pm 14:28 1 tund edasi
Toronto EDT 2:28 pm 14:28 1 tund edasi
São Paulo UTC-3 3:28 pm 15:28 2 tundi edasi
London BST 7:28 pm 19:28 6 tundi edasi
Paris CEST 8:28 pm 20:28 7 tundi edasi
Berlin CEST 8:28 pm 20:28 7 tundi edasi
Johannesburg SAST 8:28 pm 20:28 7 tundi edasi
Moscow MSK 9:28 pm 21:28 8 tundi edasi
Cairo EEST 9:28 pm 21:28 8 tundi edasi
Dubai UTC+4 10:28 pm 22:28 9 tundi edasi
Delhi IST 11:58 pm 23:58 10 tundi 30 minutit edasi
Shanghai CST 2:28 am Mon 02:28 13 tundi edasi
Tokyo JST 3:28 am Mon 03:28 14 tundi edasi
Sydney AEST 4:28 am Mon 04:28 15 tundi edasi
Auckland NZDT 7:28 am Mon 07:28 18 tundi edasi

Linnad Cayman Islands

Seotud

Küsimusi, mida inimesed küsivad

Mis kell on Cayman Islands?

See on 1:28 pm (13:28) on pühapäev, 27 september 2026 George Town. Kogu riik on ühe ajavööndis, nii et see on aeg igal pool Cayman Islands.

Mitu ajavööndit Cayman Islands-l on?

Üks. Kõik Cayman Islands töötab America/Cayman, praegu EST (UTC-5).

Kas Cayman Islands jälgib päevavalguse säästmise aega?

Kellad siin ei muutu: see tsoon jääb samale korvamisele kogu aasta.

Mis on aeg suurimates linnades Cayman Islands?

Praegu: George Town 1:28 pm; West Bay 1:28 pm. Igal neist on oma lehekülg päikesetõusu, päikeseloojangu ja päevavalguse päästmise kuupäevadega.