Перейти до вмісту

Faya-Largeau

Borkou, Chad

8:34:49pm
20:34 24- годинний годинник

Неділя, 27 Вересень 2026

WAT · UTC+1 Africa/Ndjamena Немає збереження дня 🌙 Ніч
Зсув за часом
UTC+1
Часовий пояс
Africa/NdjamenaWAT
Сяйво
5:33 am
Захід сонця
5:35 pm
Денне світло
12 hours 2 minutesзкк60 секунди коротші за вчора
Збереження світла на денному вогні
НіколиТой самий відступ у всі роки

Збереження денного світла у Faya-Largeau

Годинники не змінюються: ця зона залишається на одному і тому ж рівні з року.

Faya-Largeau весь рік залишався на WAT (UTC+1), це означає різницю між місцями, які змінюються на годину двічі на рік без будь- яких дій Faya-Largeau.

Час Faya-Largeau до вашого часу

Faya-Largeau
8:34pm
Africa/Ndjamena · UTC+1
→
Ваш час (UTC)
7:34pm
Виявлено у вашому переглядачі

Потрібно мати певний час, а не зараз? Використовувати повний конверт.

Час виклику з London

Обидва місця працюють між 9am і 17:00 у Ndjamena, 9am до 4pm на іншому кінці.

12am
12am
1am
1am
2am
2am
3am
3am
4am
4am
5am
5am
6am
6am
7am
7am
8am
8am
9am
9am
10am
10am
11am
11am
12pm
12pm
1pm
1pm
2pm
2pm
3pm
3pm
4pm
4pm
5pm
5pm
6pm
6pm
7pm
7pm
8pm
8pm
9pm
9pm
10pm
10pm
11pm
11pm
обидва на роботі робочі години без сну спить

Різниця у часі між Faya-Largeau і великими містами

МістоМісцевий час24hРізниця
Los Angeles PDT 12:34 pm 12:34 годин 8 позаду
Mexico City CST 1:34 pm 13:34 годин 7 позаду
Chicago CDT 2:34 pm 14:34 годин 6 позаду
New York City EDT 3:34 pm 15:34 годин 5 позаду
Toronto EDT 3:34 pm 15:34 годин 5 позаду
São Paulo UTC-3 4:34 pm 16:34 годин 4 позаду
London BST 8:34 pm 20:34 одночасно
Paris CEST 9:34 pm 21:34 годин 1 ahead
Berlin CEST 9:34 pm 21:34 годин 1 ahead
Johannesburg SAST 9:34 pm 21:34 годин 1 ahead
Moscow MSK 10:34 pm 22:34 годин 2 ahead
Cairo EEST 10:34 pm 22:34 годин 2 ahead
Dubai UTC+4 11:34 pm 23:34 годин 3 ahead
Delhi IST 1:04 am Mon 01:04 годин 4 хвилин 30 ahead
Shanghai CST 3:34 am Mon 03:34 годин 7 ahead
Tokyo JST 4:34 am Mon 04:34 годин 8 ahead
Sydney AEST 5:34 am Mon 05:34 годин 9 ahead
Auckland NZDT 8:34 am Mon 08:34 годин 12 ahead

Про Faya-Largeau

Населення
44011
Координати
17,926, 19,104
Область
Borkou, Chad
Зона ІАНА
Africa/Ndjamena
Сонячний полудень
11:34 am

Сонце і захід сонця, наведений вище, розраховуються з цих координат із рівняннями NOAA: не дивляться на стіл, а не на сусідній місто.

Сусіди і родичі

Запитання людей

Котра зараз година у Faya-Largeau?

Це 8:34 pm (20:34 24- годинний годинник) на Неділя, 27 Вересень 2026 у Faya-Largeau. Годинник на цій сторінці оновлюється щосекунди і встановлюється на сервері, а не на вашому пристрої, отже, годинник залишається правильним, навіть якщо ваш годинник з' єднався.

У якому часовому поясі Faya-Largeau?

Faya-Largeau використовує часовий пояс Africa/Ndjamena, у поточній версії WAT (UTC+1). Ідентифікатор ANA - це ідентифікатор, який слід покласти у запрошення календаря або стовпчик бази даних: абревіатури на зразок WAT є двозначними, ідентифікатори ANA - ні.

Зараз Faya-Largeau заощаджує час?

Ні, і це ніколи не так. Faya-Largeau залишається на WAT (UTC+1) весь рік.

О котрій годині схід сонця і захід сонця в Faya-Largeau сьогодні?

Сонце сходить при температурі 5:33 am і запускається сьогодні в 5:35 pm, що дає 12 hours 2 minutes day. Це зкк60 секунди коротші за вчора.

Скільки годин попереду Faya-Largeau з Los Angeles?

Faya-Largeau - годин 8 попереду Los Angeles. Якщо це 8:34 pm у Faya-Largeau, то 12:34 pm у Los Angeles. Повна таблиця порівняння на цій сторінці покриває двадцять основних міст і переобчислює саму себе кожного разу, коли завершить роботу.

Де саме Faya-Largeau?

Faya-Largeau is in Borkou, Chad, at 17.93° N, 19.10° E, with a population of about 44,011. Those coordinates are what the sunrise and sunset times above are calculated from.