Перейти до вмісту

Káto Polemídia

Limassol, Cyprus

11:52:47pm
23:52 24- годинний годинник

Неділя, 27 Вересень 2026

EEST · UTC+3 Asia/Nicosia В результаті збереження освітлення 🌙 Ніч
Зсув за часом
UTC+3
Часовий пояс
Asia/NicosiaEEST
Сяйво
6:39 am
Захід сонця
6:38 pm
Денне світло
11 hours 58 minutesзкк129 секунди коротші за вчора
Збереження світла на денному вогні
УвімкненоНаступна зміна у днях 27

Збереження денного світла у Káto Polemídia

Годинники повертаються згодин 1 на Неділя, 25 Жовтень 2026, з локальним часом 3:59 am (3:00 am після зміни).

Зараз Káto Polemídia працює на EEST, UTC+3: час економії денного світла. Це зкк27 днів від'їзду.

Час Káto Polemídia до вашого часу

Káto Polemídia
11:52pm
Asia/Nicosia · UTC+3
→
Ваш час (UTC)
8:52pm
Виявлено у вашому переглядачі

Потрібно мати певний час, а не зараз? Використовувати повний конверт.

Час виклику з London

Обидва місця працюють між 11am і 17:00 у Nicosia, 9am до 2pm на іншому кінці.

12am
10pm
1am
11pm
2am
12am
3am
1am
4am
2am
5am
3am
6am
4am
7am
5am
8am
6am
9am
7am
10am
8am
11am
9am
12pm
10am
1pm
11am
2pm
12pm
3pm
1pm
4pm
2pm
5pm
3pm
6pm
4pm
7pm
5pm
8pm
6pm
9pm
7pm
10pm
8pm
11pm
9pm
обидва на роботі робочі години без сну спить

Різниця у часі між Káto Polemídia і великими містами

МістоМісцевий час24hРізниця
Los Angeles PDT 1:52 pm 13:52 годин 10 позаду
Mexico City CST 2:52 pm 14:52 годин 9 позаду
Chicago CDT 3:52 pm 15:52 годин 8 позаду
New York City EDT 4:52 pm 16:52 годин 7 позаду
Toronto EDT 4:52 pm 16:52 годин 7 позаду
São Paulo UTC-3 5:52 pm 17:52 годин 6 позаду
London BST 9:52 pm 21:52 годин 2 позаду
Paris CEST 10:52 pm 22:52 годин 1 позаду
Berlin CEST 10:52 pm 22:52 годин 1 позаду
Johannesburg SAST 10:52 pm 22:52 годин 1 позаду
Moscow MSK 11:52 pm 23:52 одночасно
Cairo EEST 11:52 pm 23:52 одночасно
Dubai UTC+4 12:52 am Mon 00:52 годин 1 ahead
Delhi IST 2:22 am Mon 02:22 годин 2 хвилин 30 ahead
Shanghai CST 4:52 am Mon 04:52 годин 5 ahead
Tokyo JST 5:52 am Mon 05:52 годин 6 ahead
Sydney AEST 6:52 am Mon 06:52 годин 7 ahead
Auckland NZDT 9:52 am Mon 09:52 годин 10 ahead

Про Káto Polemídia

Населення
23231
Координати
34,697, 32,993
Область
Limassol, Cyprus
Зона ІАНА
Asia/Nicosia
Сонячний полудень
12:39 pm

Сонце і захід сонця, наведений вище, розраховуються з цих координат із рівняннями NOAA: не дивляться на стіл, а не на сусідній місто.

Сусіди і родичі

Запитання людей

Котра зараз година у Káto Polemídia?

Це 11:52 pm (23:52 24- годинний годинник) на Неділя, 27 Вересень 2026 у Káto Polemídia. Годинник на цій сторінці оновлюється щосекунди і встановлюється на сервері, а не на вашому пристрої, отже, годинник залишається правильним, навіть якщо ваш годинник з' єднався.

У якому часовому поясі Káto Polemídia?

Káto Polemídia використовує часовий пояс Asia/Nicosia, у поточній версії EEST (UTC+3). Ідентифікатор ANA - це ідентифікатор, який слід покласти у запрошення календаря або стовпчик бази даних: абревіатури на зразок EEST є двозначними, ідентифікатори ANA - ні.

Зараз Káto Polemídia заощаджує час?

Так, Káto Polemídia зараз спостерігає за часом збереження денного світла як EEST. Годинники повертаються згодин 1 на Неділя, 25 Жовтень 2026, з локальним часом 3:59 am (3:00 am після зміни).

Коли часові годинники змінюються у Káto Polemídia?

Наступна зміна полягає у Неділя, 25 Жовтень 2026. Годинники повертаються згодин 1 на Неділя, 25 Жовтень 2026, з локальним часом 3:59 am (3:00 am після зміни). Після наступної зміни відступ перетвориться на UTC+2.

О котрій годині схід сонця і захід сонця в Káto Polemídia сьогодні?

Сонце сходить при температурі 6:39 am і запускається сьогодні в 6:38 pm, що дає 11 hours 58 minutes day. Це зкк129 секунди коротші за вчора.

Скільки годин попереду Káto Polemídia з Los Angeles?

Káto Polemídia - годин 10 попереду Los Angeles. Якщо це 11:52 pm у Káto Polemídia, то 1:52 pm у Los Angeles. Повна таблиця порівняння на цій сторінці покриває двадцять основних міст і переобчислює саму себе кожного разу, коли завершить роботу.

Де саме Káto Polemídia?

Káto Polemídia is in Limassol, Cyprus, at 34.70° N, 32.99° E, with a population of about 23,231. Those coordinates are what the sunrise and sunset times above are calculated from.