Preskoči na vsebino

Punta Cana

La Altagracia Province, Dominican Republic

11:06:04am
11:06 24-urna ura

nedelja, 27 september 2026

AST · UTC-4 America/Santo_Domingo Brez varčevanja z dnevom ☀️ Dnevni čas
Pomik UTC
UTC-4
Časovno območje
America/Santo_DomingoAST
Sonce
6:23 am
Zahod
6:25 pm
Dnevna svetloba
12 ur 2 minutes62 sekunde krajše kot včeraj
Shranjevanje na dan
NikoliEnaka poraba v celotnem letu

Prihranek dnevne svetlobe v Punta Cana

Ure tukaj ne spreminjajo: to območje ostane na enakem nadomestilu celo leto.

Punta Cana has stayed on AST (UTC-4) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without Punta Cana doing anything.

Punta Cana čas do svojega časa

Punta Cana
11:06am
America/Santo_Domingo · UTC-4
→
Tvoj čas (UTC)
3:06pm
Izjemno izraženo iz vašega brskalnika

Potrebuješ določen čas, ne zdaj? Uporabi polni pretvornik.

Časi klica z London

Both places are at work between 9am and 12:00 in Santo Domingo, 2pm to 4pm at the other end.

12am
5am
1am
6am
2am
7am
3am
8am
4am
9am
5am
10am
6am
11am
7am
12pm
8am
1pm
9am
2pm
10am
3pm
11am
4pm
12pm
5pm
1pm
6pm
2pm
7pm
3pm
8pm
4pm
9pm
5pm
10pm
6pm
11pm
7pm
12am
8pm
1am
9pm
2am
10pm
3am
11pm
4am
obe pri delu delovni čas tukaj zbudi se spanje

Časovna razlika med Punta Cana in večjimi mesti

MestoKrajinski čas24hRazlika
Los Angeles PDT 8:06 am 08:06 3 ure zadaj
Mexico City CST 9:06 am 09:06 2 ure zadaj
Chicago CDT 10:06 am 10:06 1 ura zadaj
New York City EDT 11:06 am 11:06 istočasno
Toronto EDT 11:06 am 11:06 istočasno
São Paulo UTC-3 12:06 pm 12:06 1 ura naprej
London BST 4:06 pm 16:06 5 ure naprej
Paris CEST 5:06 pm 17:06 6 ure naprej
Berlin CEST 5:06 pm 17:06 6 ure naprej
Johannesburg SAST 5:06 pm 17:06 6 ure naprej
Moscow MSK 6:06 pm 18:06 7 ure naprej
Cairo EEST 6:06 pm 18:06 7 ure naprej
Dubai UTC+4 7:06 pm 19:06 8 ure naprej
Delhi IST 8:36 pm 20:36 9 ure 30 minutes naprej
Shanghai CST 11:06 pm 23:06 12 ure naprej
Tokyo JST 12:06 am Mon 00:06 13 ure naprej
Sydney AEST 1:06 am Mon 01:06 14 ure naprej
Auckland NZDT 4:06 am Mon 04:06 17 ure naprej

O Punta Cana

Prebivalstvo
100023
Koordinate
18,582, -68,404
Regija
La Altagracia Province, Dominican Republic
Območje IANA
America/Santo_Domingo
Solarna opoldja
12:24 pm

Sonce in sončni zahod sta izračunana iz teh koordinat z NOAA sončnimi enačbami: ne pogledala iz mize, in ne enaka kot sosednji mestni.

V bližini in sorodno

Vprašanja, ki jih ljudje sprašujejo

Koliko je ura v Punta Cana?

To je 11:06 am (11:06 na 24-urni urni uri) na nedelja, 27 september 2026 v Punta Cana. Ura na tej strani posodablja vsako sekundo in je nastavljena iz strežnika, ne iz vaše naprave, tako da ostane prav, tudi če je vaša ura zadrhtala.

V katerem časovnem območju je Punta Cana?

Punta Cana uses the America/Santo_Domingo time zone, currently AST (UTC-4). That IANA identifier is the one to put in a calendar invite or a database column: abbreviations like AST are ambiguous, IANA identifiers are not.

Je Punta Cana na sončni dan prihrani čas?

Ne, nikoli ni. Punta Cana ostane na AST (UTC-4) celo leto.

Kdaj bo danes sončni vzhod in sončni zahod v Punta Cana?

Sonce vzhaja na 6:23 am in zahaja na 6:25 pm danes, da 12 ur 2 minutes sončno svetlobo. To je 62 sekunde krajše kot včeraj.

Koliko ur je pred nami Punta Cana Los Angeles?

Punta Cana is 3 ure ahead of Los Angeles. When it is 11:06 am in Punta Cana, it is 8:06 am in Los Angeles. The full comparison table on this page covers twenty major cities and recalculates itself whenever either end changes its clocks.

Kje je Punta Cana?

Punta Cana is in La Altagracia Province, Dominican Republic, at 18.58° N, 68.40° W, with a population of about 100,023. Those coordinates are what the sunrise and sunset times above are calculated from.