Прескокване към съдържанието

Timor Leste

6:27:37am
06:27 24 часа

понеделник, 28 Септември 2026

UTC+9 · UTC+9 Asia/Dili Без спасяване на светлината ☀️ Дневен период
Отстъп отUTC
UTC+9
Времева зона
Asia/DiliUTC+9
Изгрев
6:23 am
Залез на залез
6:33 pm
Дневна светлина
12 часа 9 минути
Дневна спестяемост
Никога.Същото компенсиране през цялата година

Един часовник, навсякъде в Timor Leste

Всички Timor Leste се движат на Asia/Dili (UTC+9, UTC+9).

Часовниците тук не се променят: тази зона остава на еднакъв компенсация цяла година.

Дневна спестяемост

Часовниците тук не се променят: тази зона остава на еднакъв компенсация цяла година.

Времева разлика в големите градове

ГрадМестно време24 часаРазлика
Los Angeles PDT 2:27 pm Sun 14:27 16 часа behind
Mexico City CST 3:27 pm Sun 15:27 15 часа behind
Chicago CDT 4:27 pm Sun 16:27 14 часа behind
New York City EDT 5:27 pm Sun 17:27 13 часа behind
Toronto EDT 5:27 pm Sun 17:27 13 часа behind
São Paulo UTC-3 6:27 pm Sun 18:27 12 часа behind
London BST 10:27 pm Sun 22:27 8 часа behind
Paris CEST 11:27 pm Sun 23:27 7 часа behind
Berlin CEST 11:27 pm Sun 23:27 7 часа behind
Johannesburg SAST 11:27 pm Sun 23:27 7 часа behind
Moscow MSK 12:27 am 00:27 6 часа behind
Cairo EEST 12:27 am 00:27 6 часа behind
Dubai UTC+4 1:27 am 01:27 5 часа behind
Delhi IST 2:57 am 02:57 3 часа 30 минути behind
Shanghai CST 5:27 am 05:27 1 час behind
Tokyo JST 6:27 am 06:27 Едновременно с това
Sydney AEST 7:27 am 07:27 1 час напред
Auckland NZDT 10:27 am 10:27 4 часа напред

Градове в Timor Leste

Свързани

Въпроси, които хората задават

Колко е часът в Timor Leste сега?

Това е 6:27 am (06:27) на понеделник, 28 Септември 2026 в Dili. Цялата страна е на една времева зона, така че това е времето навсякъде в Timor Leste.

Колко часови зони има Timor Leste?

Един. Всички Timor Leste се движат на Asia/Dili, в момента UTC+9 (UTC+9).

Does Timor Leste observe daylight saving time?

Часовниците тук не се променят: тази зона остава на еднакъв компенсация цяла година.

Колко е часът в най-големите градове в Timor Leste?

В момента: Dili 6:27 am; Maliana 6:27 am; Suai 6:27 am; Likisá 6:27 am; Aileu 6:27 am. Всеки от тях има собствена страница със слънце, залез и дневна светлина.