Ugrás a tartalomhoz

Equatorial Guinea

11:19:58pm
23:19 24 órás óránál

vasárnap, 27 szeptember 2026

WAT · UTC+1 Africa/Malabo Nincs napfény mentés 🌙 Éjszaka
UTC-offszet
UTC+1
Időzóna
Africa/MalaboWAT
Napkelte
6:04 am
Naplemente
6:10 pm
Napfény
12 óra 6 perc
Napfény mentése
Soha.Az éves ellentételezés

Egy időzóna, mindenhol Equatorial Guinea

Minden Equatorial Guinea fut Africa/Malabo (WAT, UTC+1) -on.

Az órák itt nem változnak: ez a zóna egész évben ugyanazon az ellentételezésen marad.

Napfény mentése

Az órák itt nem változnak: ez a zóna egész évben ugyanazon az ellentételezésen marad.

Időeltolódás a nagyobb városok számára

VárosHelyi idő24 óraKülönbség
Los Angeles PDT 3:19 pm 15:19 8 óra mögött
Mexico City CST 4:19 pm 16:19 7 óra mögött
Chicago CDT 5:19 pm 17:19 6 óra mögött
New York City EDT 6:19 pm 18:19 5 óra mögött
Toronto EDT 6:19 pm 18:19 5 óra mögött
São Paulo UTC-3 7:19 pm 19:19 4 óra mögött
London BST 11:19 pm 23:19 ugyanakkor
Paris CEST 12:19 am Mon 00:19 1 óra előttünk
Berlin CEST 12:19 am Mon 00:19 1 óra előttünk
Johannesburg SAST 12:19 am Mon 00:19 1 óra előttünk
Moscow MSK 1:19 am Mon 01:19 2 óra előttünk
Cairo EEST 1:19 am Mon 01:19 2 óra előttünk
Dubai UTC+4 2:19 am Mon 02:19 3 óra előttünk
Delhi IST 3:49 am Mon 03:49 4 óra 30 perc előttünk
Shanghai CST 6:19 am Mon 06:19 7 óra előttünk
Tokyo JST 7:19 am Mon 07:19 8 óra előttünk
Sydney AEST 8:19 am Mon 08:19 9 óra előttünk
Auckland NZDT 11:19 am Mon 11:19 12 óra előttünk

Városok Equatorial Guinea-ben

Kapcsolódó

Kérdések, amiket az emberek feltesznek

Mennyi az idő most Equatorial Guinea-ben?

Ez a 11:19 pm (23:19) a vasárnap, 27 szeptember 2026 Ciudad de la Paz. Az egész ország egy időzónában van, így ez az idő mindenhol Equatorial Guinea-ben.

Hány időzónája van a Equatorial Guinea-nek?

Egy. Minden Equatorial Guinea fut Africa/Malabo, jelenleg WAT (UTC+1).

Equatorial Guinea figyeli a nappali időt?

Az órák itt nem változnak: ez a zóna egész évben ugyanazon az ellentételezésen marad.

Hány óra van a Equatorial Guinea legnagyobb városaiban?

Right now: Bata 11:19 pm; Malabo 11:19 pm; Ebebiyin 11:19 pm; Ciudad de la Paz 11:19 pm. Each of those has its own page with sunrise, sunset and daylight-saving dates.