Preskočiť na obsah

Port-aux-Français

Kerguelen, French Southern Territories

9:26:00pm
21:26 Na 24-hodinové hodiny

piatok, 23 október 2026

UTC+5 · UTC+5 Indian/Kerguelen Žiadne letné časy 🌙 Noc
UTC posun
UTC+5
Časová zóna Ostrov
Indian/KerguelenUTC+5
Východ slnka
5:03 am
Západ slnka
7:03 pm
Denné svetlo
13 hours 59 minutes212 seconds longer than yesterday
Letný čas
NikdyRovnaké odchýlky počas celého roka

Daylight saving in Port-aux-Français

Hodiny sa tu nemenia: táto zóna zostáva na rovnakom posune po celý rok.

Port-aux-Français has stayed on UTC+5 (UTC+5) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without Port-aux-Français doing anything.

Port-aux-Français time to your time

Port-aux-Français
9:26pm
Indian/Kerguelen · UTC+5
→
Tvoj čas (UTC)
4:26pm
Zistené z vášho prehliadača

Potrebujete konkrétny čas skôr ako práve teraz? Použite úplný prevodník.

Časy hovorov s London

Obe miesta sú v práci medzi 1pm a 17:00 v Kerguelen, 9am na 12pm na druhom konci.

12am
8pm
1am
9pm
2am
10pm
3am
11pm
4am
12am
5am
1am
6am
2am
7am
3am
8am
4am
9am
5am
10am
6am
11am
7am
12pm
8am
1pm
9am
2pm
10am
3pm
11am
4pm
12pm
5pm
1pm
6pm
2pm
7pm
3pm
8pm
4pm
9pm
5pm
10pm
6pm
11pm
7pm
Obaja v práci Pracovná doba tu prebudený spiace

Časový rozdiel medzi Port-aux-Français a hlavnými mestami

MestoLokálny čas24 hodínRozdiel
Los Angeles PDT 9:26 am 09:26 12 hodín za
Mexico City CST 10:26 am 10:26 11 hodín za
Chicago CDT 11:26 am 11:26 10 hodín za
New York City EDT 12:26 pm 12:26 9 hodín za
Toronto EDT 12:26 pm 12:26 9 hodín za
São Paulo UTC-3 1:26 pm 13:26 8 hodín za
London BST 5:26 pm 17:26 4 hodín za
Paris CEST 6:26 pm 18:26 3 hodín za
Berlin CEST 6:26 pm 18:26 3 hodín za
Johannesburg SAST 6:26 pm 18:26 3 hodín za
Moscow MSK 7:26 pm 19:26 2 hodín za
Cairo EEST 7:26 pm 19:26 2 hodín za
Dubai UTC+4 8:26 pm 20:26 1 hour za
Delhi IST 9:56 pm 21:56 30 minút vpred
Shanghai CST 12:26 am Sat 00:26 3 hodín vpred
Tokyo JST 1:26 am Sat 01:26 4 hodín vpred
Sydney AEDT 3:26 am Sat 03:26 6 hodín vpred
Auckland NZDT 5:26 am Sat 05:26 8 hodín vpred

O spoločnosti Port-aux-Français

Populácia
45
Súradnice
-49,349, 70,219
Región
Kerguelen, French Southern Territories
Zóna IANA
Indian/Kerguelen
Slnečný poludnie
12:03 pm

Východ a západ slnka sú vypočítané z týchto súradníc pomocou slnečných rovníc NOAA: nie sú vyhľadávané z tabuľky a nie sú rovnaké ako súradnice susedného mesta.

Neďaleké a súvisiace

Otázky, ktoré ľudia kladú

Koľko je hodín v Port-aux-Français teraz?

Je to 9:26 pm (21:26 na 24-hodinovom časovom systéme) na piatok, 23 október 2026 v Port-aux-Français. Hodiny na tejto stránke sa aktualizujú každú sekundu a sú nastavené zo servera, nie z vášho zariadenia, takže zostávajú správne aj v prípade, že sa vaše hodiny posunú.

V akom časovom pásme sa nachádza Port-aux-Français?

Port-aux-Français uses the Indian/Kerguelen time zone, currently UTC+5 (UTC+5). That IANA identifier is the one to put in a calendar invite or a database column: abbreviations like UTC+5 are ambiguous, IANA identifiers are not.

Je Port-aux-Français teraz v čase letného času?

Nie, a nikdy nie je. Port-aux-Français zostáva na UTC+5 (UTC+5) po celý rok.

Aký je dnešný východ a západ slnka v meste Port-aux-Français?

The sun rises at 5:03 am and sets at 7:03 pm today, giving 13 hours 59 minutes of daylight. To je 212 seconds longer than yesterday.

Koľko hodín dopredu je Port-aux-Français z Los Angeles?

Port-aux-Français is 12 hodín ahead of Los Angeles. When it is 9:26 pm in Port-aux-Français, it is 9:26 am in Los Angeles. The full comparison table on this page covers twenty major cities and recalculates itself whenever either end changes its clocks.

Kde presne je Port-aux-Français?

Port-aux-Français je v Kerguelen, French Southern Territories, na 49.35° S, 70.22° E, s počtom obyvateľov okolo 45. Tieto súradnice sú, z ktorých sú vypočítané časy východu a západu slnka vyššie.