Idi na sadržaj

Ts’khinvali

Shida Kartli, Georgia

5:08:58pm
17:08 na 24-satnom satu

nedjelja, 27 septembar 2026

UTC+4 · UTC+4 Asia/Tbilisi Nema ljetnog računanja vremena ☀️ Dan
UTC offset
UTC+4
Vremenska zona
Asia/TbilisiUTC+4
Sunrise
6:56 am
Sunce
6:53 pm
Dan
11 sati 56 minuta169 seconds shorter than yesterday
Ljetno računanje vremena
Nikad.Isti offset cijele godine

Ljetno računanje vremena u Ts’khinvali

U ovom području se ne mijenjaju satovi, pa je cijela godina na istom vremenu.

Ts’khinvali has stayed on UTC+4 (UTC+4) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without Ts’khinvali doing anything.

Ts’khinvali time to your time

Ts’khinvali
5:08pm
Asia/Tbilisi · UTC+4
→
Tvoje vrijeme (UTC)
1:08pm
Otkriveno iz vašeg preglednika

Treba li ti određeno vrijeme, a ne sada? Koristi puni konverter.

Call times with London

Oba mjesta su na radu između 12pm i 17:00 u Tbilisi, 9am do 1pm na drugom kraju.

12am
9pm
1am
10pm
2am
11pm
3am
12am
4am
1am
5am
2am
6am
3am
7am
4am
8am
5am
9am
6am
10am
7am
11am
8am
12pm
9am
1pm
10am
2pm
11am
3pm
12pm
4pm
1pm
5pm
2pm
6pm
3pm
7pm
4pm
8pm
5pm
9pm
6pm
10pm
7pm
11pm
8pm
oboje na poslu Radno vrijeme ovdje Budan spava

Razlika u vremenu između Ts’khinvali i glavnih gradova

GradLokalno vrijeme24 sataRazlika
Los Angeles PDT 6:08 am 06:08 11 hours behind
Mexico City CST 7:08 am 07:08 10 hours behind
Chicago CDT 8:08 am 08:08 9 hours behind
New York City EDT 9:08 am 09:08 8 hours behind
Toronto EDT 9:08 am 09:08 8 hours behind
São Paulo UTC-3 10:08 am 10:08 7 hours behind
London BST 2:08 pm 14:08 3 hours behind
Paris CEST 3:08 pm 15:08 2 hours behind
Berlin CEST 3:08 pm 15:08 2 hours behind
Johannesburg SAST 3:08 pm 15:08 2 hours behind
Moscow MSK 4:08 pm 16:08 1 hour behind
Cairo EEST 4:08 pm 16:08 1 hour behind
Dubai UTC+4 5:08 pm 17:08 Isto vrijeme
Delhi IST 6:38 pm 18:38 1 hour 30 minutes naprijed
Shanghai CST 9:08 pm 21:08 4 hours naprijed
Tokyo JST 10:08 pm 22:08 5 hours naprijed
Sydney AEST 11:08 pm 23:08 6 hours naprijed
Auckland NZDT 2:08 am Mon 02:08 9 hours naprijed

O Ts’khinvali

Populacija
32180
Koordinate
42,228, 43,969
Regija
Shida Kartli, Georgia
IANA zone
Asia/Tbilisi
Sunčev podne
12:55 pm

Izlazak i zalazak Sunca iznad su izračunati iz ovih koordinata sa NOAA solarnim jednačinama: ne gledajući iz tablice, i nisu isti kao susjedni grad.

Bliski i srodni

Pitanja koja ljudi postavljaju

Koliko je sati u Ts’khinvali sada?

To je 5:08 pm (17:08 na 24-satnom satu) na nedjelja, 27 septembar 2026 u Ts’khinvali. Sat na ovoj stranici se ažurira svake sekunde i postavljen je sa servera, a ne sa vašeg uređaja, tako da ostaje tačan čak i ako je vaš sat pomaknut.

U kojoj vremenskoj zoni je Ts’khinvali?

Ts’khinvali koristi vremensku zonu Asia/Tbilisi, trenutno UTC+4 (UTC+4). Taj IANA identifikator je onaj koji se stavlja u kalendarsku pozivnicu ili kolonu baze podataka: skraćenice poput UTC+4 su dvosmislene, IANA identifikatori nisu.

Je li Ts’khinvali na ljetnom računanju vremena?

Ne, i nikad nije. Ts’khinvali ostaje na UTC+4 (UTC+4) cijele godine.

Koliko je sati izlaza i zalaska sunca danas u Ts’khinvali?

Sunce izlazi u 6:56 am i zalazi u 6:53 pm danas, dajući 11 sati 56 minuta dnevnog svjetla. To je 169 seconds shorter than yesterday.

Koliko sati je pred Ts’khinvali od Los Angeles?

Ts’khinvali je 11 hours ispred Los Angeles. Kad je 5:08 pm u Ts’khinvali, to je 6:08 am u Los Angeles. Cijela tablica za usporedbu na ovoj stranici pokriva dvadeset glavnih gradova i recalculates se svaki put kada bilo koji kraj mijenja svoje satove.

Gdje je tačno Ts’khinvali?

Ts’khinvali je u Shida Kartli, Georgia, na 42.23° N, 43.97° E, sa populacijom od oko 32,180. Te koordinate su od kojih se izračunava vrijeme izlaska i zalaska sunca.