Ocho Rios
Saint Ann Parish, Jamaica
Sunday, 27 September 2026
- UTC-forskyvning
- UTC-5
- Tidssone
- America/JamaicaEST
- Soloppgang
- 5:58 am
- Solnedgang
- 6:00 pm
- Dagslys
- 12 timer 2 minutter62 sekunder kortere enn i går
- Redning av dagslys
- AldriSamme avstand hele året
Sommertid i Ocho Rios
Klokker her endres ikke: denne sonen forblir på samme avstand hele året.
Ocho Rios har holdt seg på EST (UTC-5) hele året, noe som betyr forskjellen til steder som endrer klokken deres flytter seg med en time to ganger i året uten at Ocho Rios gjør noe.
Ocho Rios tid til din tid
Behøve en bestemt tid heller enn akkurat nå? Bruk hele omformeren.
Kalletider med London
Begge stedene er på arbeid mellom 9am og 11:00 i Jamaica, 3pm til 4pm på den andre enden.
6am
7am
8am
9am
10am
11am
12pm
1pm
2pm
3pm
4pm
5pm
6pm
7pm
8pm
9pm
10pm
11pm
12am
1am
2am
3am
4am
5am
Tidsforskjell mellom Ocho Rios og større byer
| By | Lokal tid | 24h | Forskjell |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 11:06 am | 11:06 | 2 timer bak |
| Mexico City CST | 12:06 pm | 12:06 | 1 time bak |
| Chicago CDT | 1:06 pm | 13:06 | samtidig |
| New York City EDT | 2:06 pm | 14:06 | 1 time forover |
| Toronto EDT | 2:06 pm | 14:06 | 1 time forover |
| São Paulo UTC-3 | 3:06 pm | 15:06 | 2 timer forover |
| London BST | 7:06 pm | 19:06 | 6 timer forover |
| Paris CEST | 8:06 pm | 20:06 | 7 timer forover |
| Berlin CEST | 8:06 pm | 20:06 | 7 timer forover |
| Johannesburg SAST | 8:06 pm | 20:06 | 7 timer forover |
| Moscow MSK | 9:06 pm | 21:06 | 8 timer forover |
| Cairo EEST | 9:06 pm | 21:06 | 8 timer forover |
| Dubai UTC+4 | 10:06 pm | 22:06 | 9 timer forover |
| Delhi IST | 11:36 pm | 23:36 | 10 timer 30 minutter forover |
| Shanghai CST | 2:06 am Mon | 02:06 | 13 timer forover |
| Tokyo JST | 3:06 am Mon | 03:06 | 14 timer forover |
| Sydney AEST | 4:06 am Mon | 04:06 | 15 timer forover |
| Auckland NZDT | 7:06 am Mon | 07:06 | 18 timer forover |
Om Ocho Rios
- Populasjon
- 26503
- Koordinater
- 18.408, -77.103
- Område
- Saint Ann Parish, Jamaica
- IANA-sone
- America/Jamaica
- Sols formiddag
- 11:59 am
Soloppgang og solnedgang over er beregnet ut fra disse koordinatene med NOAA solsumligninger: ikke sett opp fra en tabell, og ikke det samme som nabobyens.
I nærheten og tilknyttet
Spørsmål folk stiller
Hva er klokken i Ocho Rios akkurat nå?
Det er 1:06 pm (13:06 på en 24- timers klokke) på Sunday, 27 September 2026 i Ocho Rios. Klokka på denne siden oppdaterer hvert sekund og er satt fra tjeneren, ikke fra enheten din, så den forblir rett selv om din egen klokke har drevet.
Hva tidssonen er Ocho Rios i?
Ocho Rios bruker tidssonen America/Jamaica, nå EST (UTC-5). At IANA identifikatoren skal legges inn i en kalenderinnvitasjon eller en databasekolonne. Forkortelser som EST er tvetydige, IANA identifikatorer er ikke det.
Er Ocho Rios på dagslystid akkurat nå?
Nei, og det er det aldri. Ocho Rios blir ved med å bruke EST (UTC-5) hele året.
Hva er tid for soloppgang og solnedgang i Ocho Rios i dag?
Solen går opp ved 5:58 am og går ned på 6:00 pm i dag, og gir dagslyset 12 timer 2 minutter. Det er 62 sekunder kortere enn i går.
Hvor mange timer er Ocho Rios av Los Angeles?
Ocho Rios er 2 timer foran Los Angeles. Når 1:06 pm i Ocho Rios er det 11:06 am i Los Angeles. Hele sammenligningstabellen på denne siden dekker tjue større byer og omregner seg selv når en av ender endrer på sine klokker.
Hvor er Ocho Rios?
Ocho Rios er i Saint Ann Parish, Jamaica, ved 18.41° N, 77.10° W, med en befolkning på ca. 26,503. Disse koordinatene er det som soloppgangstidene og solnedgangstidene over beregnes ut fra.