Iya ku-content

Wādī as Sīr

Amman, Jordan

8:09:25pm
20:09 ku-24-hour clock

Sunday, 27 September 2026

UTC+3 · UTC+3 Asia/Amman I-daylight saving 🌙 Imini
UTC offset
UTC+3
Isikhathi sendawo
Asia/AmmanUTC+3
Ukuphuma kwelanga
6:28 am
Usuku olumnyama
6:27 pm
Ukukhanya kwelanga
11 amahora 59 imizuzwana116 amasekondi ancane kunaye
Imini
Akukho nanyeI-offset efanayo ngonyaka wonke

I-Daylight saving in Wādī as Sīr

Amahora akhona ashintshiwe: le ndawo ihlala ku offset efanayo ngonyaka wonke.

Wādī as Sīr uhlala ku UTC+3 (UTC+3) ngonyaka wonke, okukusho ukuthi ushintsho phakathi kwezimo ezishintsha amahora azo luhamba ngehora kabili ngonyaka ngaphandle kokwenza lutho yi Wādī as Sīr.

Wādī as Sīr isikhathi sokulinganisa isikhathi sakho

Wādī as Sīr
8:09pm
Asia/Amman · UTC+3
→
Isikhathi sakho (UTC)
5:09pm
Kutholakala kusuka ku-browser yakho

Udinga isikhathi esicacisiwe endaweni yamanje? Sebenzisa isiguquli esigcwele.

Isikhathi socingo nge London

Izimo ezimbili zisebenza phakathi kwe-11am ne-17:00 ku-Amman, 9am kuya ku-2pm esinye isiphelo.

12am
10pm
1am
11pm
2am
12am
3am
1am
4am
2am
5am
3am
6am
4am
7am
5am
8am
6am
9am
7am
10am
8am
11am
9am
12pm
10am
1pm
11am
2pm
12pm
3pm
1pm
4pm
2pm
5pm
3pm
6pm
4pm
7pm
5pm
8pm
6pm
9pm
7pm
10pm
8pm
11pm
9pm
2 emsebenzini amahora okusebenza lapha uvule efile

Ukuhluka kwesikhathi phakathi kwe-Wādī as Sīr nezindawo ezinkulu

Idolobhakazi:Isikhathi sasekhayaIhora le-24Ushintsho
Los Angeles PDT 10:09 am 10:09 10 amahora emuva
Mexico City CST 11:09 am 11:09 9 amahora emuva
Chicago CDT 12:09 pm 12:09 8 amahora emuva
New York City EDT 1:09 pm 13:09 7 amahora emuva
Toronto EDT 1:09 pm 13:09 7 amahora emuva
São Paulo UTC-3 2:09 pm 14:09 6 amahora emuva
London BST 6:09 pm 18:09 2 amahora emuva
Paris CEST 7:09 pm 19:09 1 hour emuva
Berlin CEST 7:09 pm 19:09 1 hour emuva
Johannesburg SAST 7:09 pm 19:09 1 hour emuva
Moscow MSK 8:09 pm 20:09 ngesikhathi esifanayo
Cairo EEST 8:09 pm 20:09 ngesikhathi esifanayo
Dubai UTC+4 9:09 pm 21:09 1 hour phambili
Delhi IST 10:39 pm 22:39 2 amahora 30 imizuzwana phambili
Shanghai CST 1:09 am Mon 01:09 5 amahora phambili
Tokyo JST 2:09 am Mon 02:09 6 amahora phambili
Sydney AEST 3:09 am Mon 03:09 7 amahora phambili
Auckland NZDT 6:09 am Mon 06:09 10 amahora phambili

Ngo Wādī as Sīr

Inani labantu
181212
I-Coordinates
31.955, 35.818
Isifunda
Amman, Jordan
Isifunda se-IANA
Asia/Amman
Isidlo sasemini selanga
12:27 pm

Ukuvuka kwelanga nokushona kwelanga phezulu kucalwa kusuka kulezi zindawo ezixhunywe nge NOAA solar equations: akufanele kubheke phezulu kusuka kuthebula, futhi akufanele kube fanayo nedolobhana elincane.

Okuncane nokuhlobene

Imibuzo abantu bebuza

Isikhathi sinjani e-Wādī as Sīr manje?

It is 8:09 pm (20:09 on a 24-hour clock) on Sunday, 27 September 2026 in Wādī as Sīr. The clock on this page updates every second and is set from the server, not from your device, so it stays right even if your own clock has drifted.

Yini indawo yesikhathi i-Wādī as Sīr?

Wādī as Sīr isebenzisa indawo yesikhathi ye Asia/Amman, okwamanje UTC+3 (UTC+3). Lo mkhombandlela we IANA uyisiqalo sokubeka ekhalendeni noma ekholamu ledatha basendaweni: izinhlamvu ezifana ne UTC+3 ziyi-ambiguous, amakhombandlela we IANA akunjalo.

Ingabe i-Wādī as Sīr ikhona ngesikhathi sosuku lokuphumula manje?

Akukho, futhi ayikho. Wādī as Sīr ihlala ku UTC+3 (UTC+3) ngonyaka wonke.

Isikhathi esingakanani ukuvuka kwelanga nokushona kwelanga e-Wādī as Sīr namhlanje?

Usuku luphuma ku-6:28 am luphuma ku-6:27 pm namhlanje, lunikeza u-11 amahora 59 imizuzwana wokukhanya kwelanga. Lokhu kuyisi-116 amasekondi ancane kunaye.

Ingabe amahora angakanani angaphambili yi-Wādī as Sīr ye-Los Angeles?

Wādī as Sīr yi 10 amahora ngaphambili kwe Los Angeles. Uma i 8:09 pm ku Wādī as Sīr, i 10:09 am ku Los Angeles. Ithebula lokuqhathanisa eligcwele kule khasi lihlanganisa izifunda ezinkulu ezingu-20 futhi liphinde libala ngokuzenzakalela uma iyiphi ingxenye ishintsha amahora ayo.

Ingabe i-Wādī as Sīr ikhona?

Wādī as Sīr ikhona ku Amman, Jordan, ku 31.95° N, 35.82° E, ngenani labantu elilingana ne 181,212. Lawa ma-coordinates yilapho ihora lokuvuka kwelanga nokuphuma kwelanga libalwa khona.