Fès al Bali
Fes-Meknes, Morocco
Sunday, 27 September 2026
- UTC offset
- UTC+0
- Isikhathi sendawo
- Africa/CasablancaUTC+0
- Ukuphuma kwelanga
- 6:11 am
- Usuku olumnyama
- 6:10 pm
- Ukukhanya kwelanga
- 11 amahora 58 imizuzwana126 amasekondi ancane kunaye
- Imini
- Akukho nanyeI-offset efanayo ngonyaka wonke
I-Daylight saving in Fès al Bali
Amahora akhona ashintshiwe: le ndawo ihlala ku offset efanayo ngonyaka wonke.
Fès al Bali uhlala ku UTC+0 (UTC+0) ngonyaka wonke, okukusho ukuthi ushintsho phakathi kwezimo ezishintsha amahora azo luhamba ngehora kabili ngonyaka ngaphandle kokwenza lutho yi Fès al Bali.
Fès al Bali isikhathi sokulinganisa isikhathi sakho
Udinga isikhathi esicacisiwe endaweni yamanje? Sebenzisa isiguquli esigcwele.
Isikhathi socingo nge London
Izimo ezimbili zisebenza phakathi kwe-9am ne-16:00 ku-Casablanca, 10am kuya ku-4pm esinye isiphelo.
1am
2am
3am
4am
5am
6am
7am
8am
9am
10am
11am
12pm
1pm
2pm
3pm
4pm
5pm
6pm
7pm
8pm
9pm
10pm
11pm
12am
Ukuhluka kwesikhathi phakathi kwe-Fès al Bali nezindawo ezinkulu
| Idolobhakazi: | Isikhathi sasekhaya | Ihora le-24 | Ushintsho |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 12:57 pm | 12:57 | 7 amahora emuva |
| Mexico City CST | 1:57 pm | 13:57 | 6 amahora emuva |
| Chicago CDT | 2:57 pm | 14:57 | 5 amahora emuva |
| New York City EDT | 3:57 pm | 15:57 | 4 amahora emuva |
| Toronto EDT | 3:57 pm | 15:57 | 4 amahora emuva |
| São Paulo UTC-3 | 4:57 pm | 16:57 | 3 amahora emuva |
| London BST | 8:57 pm | 20:57 | 1 hour phambili |
| Paris CEST | 9:57 pm | 21:57 | 2 amahora phambili |
| Berlin CEST | 9:57 pm | 21:57 | 2 amahora phambili |
| Johannesburg SAST | 9:57 pm | 21:57 | 2 amahora phambili |
| Moscow MSK | 10:57 pm | 22:57 | 3 amahora phambili |
| Cairo EEST | 10:57 pm | 22:57 | 3 amahora phambili |
| Dubai UTC+4 | 11:57 pm | 23:57 | 4 amahora phambili |
| Delhi IST | 1:27 am Mon | 01:27 | 5 amahora 30 imizuzwana phambili |
| Shanghai CST | 3:57 am Mon | 03:57 | 8 amahora phambili |
| Tokyo JST | 4:57 am Mon | 04:57 | 9 amahora phambili |
| Sydney AEST | 5:57 am Mon | 05:57 | 10 amahora phambili |
| Auckland NZDT | 8:57 am Mon | 08:57 | 13 amahora phambili |
Ngo Fès al Bali
- Inani labantu
- 156000
- I-Coordinates
- 34.070, -4.955
- Isifunda
- Fes-Meknes, Morocco
- Isifunda se-IANA
- Africa/Casablanca
- Isidlo sasemini selanga
- 12:10 pm
Ukuvuka kwelanga nokushona kwelanga phezulu kucalwa kusuka kulezi zindawo ezixhunywe nge NOAA solar equations: akufanele kubheke phezulu kusuka kuthebula, futhi akufanele kube fanayo nedolobhana elincane.
Okuncane nokuhlobene
Imibuzo abantu bebuza
Isikhathi sinjani e-Fès al Bali manje?
It is 7:57 pm (19:57 on a 24-hour clock) on Sunday, 27 September 2026 in Fès al Bali. The clock on this page updates every second and is set from the server, not from your device, so it stays right even if your own clock has drifted.
Yini indawo yesikhathi i-Fès al Bali?
Fès al Bali isebenzisa indawo yesikhathi ye Africa/Casablanca, okwamanje UTC+0 (UTC+0). Lo mkhombandlela we IANA uyisiqalo sokubeka ekhalendeni noma ekholamu ledatha basendaweni: izinhlamvu ezifana ne UTC+0 ziyi-ambiguous, amakhombandlela we IANA akunjalo.
Ingabe i-Fès al Bali ikhona ngesikhathi sosuku lokuphumula manje?
Akukho, futhi ayikho. Fès al Bali ihlala ku UTC+0 (UTC+0) ngonyaka wonke.
Isikhathi esingakanani ukuvuka kwelanga nokushona kwelanga e-Fès al Bali namhlanje?
Usuku luphuma ku-6:11 am luphuma ku-6:10 pm namhlanje, lunikeza u-11 amahora 58 imizuzwana wokukhanya kwelanga. Lokhu kuyisi-126 amasekondi ancane kunaye.
Ingabe amahora angakanani angaphambili yi-Fès al Bali ye-Los Angeles?
Fès al Bali yi 7 amahora ngaphambili kwe Los Angeles. Uma i 7:57 pm ku Fès al Bali, i 12:57 pm ku Los Angeles. Ithebula lokuqhathanisa eligcwele kule khasi lihlanganisa izifunda ezinkulu ezingu-20 futhi liphinde libala ngokuzenzakalela uma iyiphi ingxenye ishintsha amahora ayo.
Ingabe i-Fès al Bali ikhona?
Fès al Bali ikhona ku Fes-Meknes, Morocco, ku 34.07° N, 4.95° W, ngenani labantu elilingana ne 156,000. Lawa ma-coordinates yilapho ihora lokuvuka kwelanga nokuphuma kwelanga libalwa khona.