The Netherlands
Sunday, 27 September 2026
- UTC-forskyvning
- UTC+2
- Tidssone
- Europe/AmsterdamCEST
- Soloppgang
- 7:34 am
- Solnedgang
- 7:28 pm
- Dagslys
- 11 timer 53 minutter242 sekunder kortere enn i går
- Redning av dagslys
- PåNeste endring i 27 dager
En tidssone, overalt i The Netherlands
Alle The Netherlands kjører på Europe/Amsterdam (CEST, UTC+2).
Klokker går tilbake 1 time på Sunday, 25 October 2026, ved 2:59 am lokale tid (2:00 am etter endring).
Redning av dagslys
Klokker går tilbake 1 time på Sunday, 25 October 2026, ved 2:59 am lokale tid (2:00 am etter endring).
Tidsforskjell til større byer
| By | Lokal tid | 24h | Forskjell |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 2:18 pm | 14:18 | 9 timer bak |
| Mexico City CST | 3:18 pm | 15:18 | 8 timer bak |
| Chicago CDT | 4:18 pm | 16:18 | 7 timer bak |
| New York City EDT | 5:18 pm | 17:18 | 6 timer bak |
| Toronto EDT | 5:18 pm | 17:18 | 6 timer bak |
| São Paulo UTC-3 | 6:18 pm | 18:18 | 5 timer bak |
| London BST | 10:18 pm | 22:18 | 1 time bak |
| Paris CEST | 11:18 pm | 23:18 | samtidig |
| Berlin CEST | 11:18 pm | 23:18 | samtidig |
| Johannesburg SAST | 11:18 pm | 23:18 | samtidig |
| Moscow MSK | 12:18 am Mon | 00:18 | 1 time forover |
| Cairo EEST | 12:18 am Mon | 00:18 | 1 time forover |
| Dubai UTC+4 | 1:18 am Mon | 01:18 | 2 timer forover |
| Delhi IST | 2:48 am Mon | 02:48 | 3 timer 30 minutter forover |
| Shanghai CST | 5:18 am Mon | 05:18 | 6 timer forover |
| Tokyo JST | 6:18 am Mon | 06:18 | 7 timer forover |
| Sydney AEST | 7:18 am Mon | 07:18 | 8 timer forover |
| Auckland NZDT | 10:18 am Mon | 10:18 | 11 timer forover |
Byer i The Netherlands
Tilknyttet
Spørsmål folk stiller
Hva er klokken i The Netherlands akkurat nå?
Det er 11:18 pm (23:18) på Sunday, 27 September 2026 i Amsterdam. Hele landet er på en tidssone, så det er tiden overalt i The Netherlands.
Hvor mange tidssoner har The Netherlands?
En. Alle The Netherlands kjører på Europe/Amsterdam, for tiden CEST (UTC+2).
Ser The Netherlands sommertid?
Klokker går tilbake 1 time på Sunday, 25 October 2026, ved 2:59 am lokale tid (2:00 am etter endring).
Hva er tiden i de største byene i The Netherlands?
Right now: Rotterdam 11:18 pm; Amsterdam 11:18 pm; The Hague 11:18 pm; Utrecht 11:18 pm; Groningen 11:18 pm. Each of those has its own page with sunrise, sunset and daylight-saving dates.