Spring na inhoud

New Territories

Hong Kong

5:50:50am
05:50 op 'n 24-uur horlosie

Maandag, 28 September 2026

HKT · UTC+8 Asia/Hong_Kong Geen dagligbesparing nie 🌙 Night
PngPT- rubber
UTC+8
Tydsone
Asia/Hong_KongHKT
Sonsopkoms
6:14 am
Sunset
6:14 pm
Daglig
12 hours77 sekondes korter as gister
Dagligbesparing
NooitDieselfde verskil die hele jaar

Volgende keer, spring die soektog oor: worldclock.free/new-territories gaan reguit hier.

Dagligbesparing in New Territories

Horlosies hier verander nie: hierdie sone bly die hele jaar dieselfde.

New Territories has stayed on HKT (UTC+8) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without New Territories doing anything.

New Territories tyd tot jou tyd

New Territories
5:50am
Asia/Hong_Kong · UTC+8
→
Jou tyd (UTC)
9:50pm
Ontspeur vanaf jou blaaier

Moet jy'n spesifieke tyd eerder as nou hê? Probeer New Territories na London, New Territories na New York City, New Territories na Tokyo, of die volgrote skakeler.

Bel tye met London

Both places are at work between 4pm and 17:00 in Hong Kong, 9am to 9am at the other end.

12am
5pm
1am
6pm
2am
7pm
3am
8pm
4am
9pm
5am
10pm
6am
11pm
7am
12am
8am
1am
9am
2am
10am
3am
11am
4am
12pm
5am
1pm
6am
2pm
7am
3pm
8am
4pm
9am
5pm
10am
6pm
11am
7pm
12pm
8pm
1pm
9pm
2pm
10pm
3pm
11pm
4pm
beide by die werk werkure hier wakker slaap

Tydverskil tussen New Territories en groot stede

StadSidereal tyd24hVerskil
Los Angeles PDT 2:50 pm Sun 14:50 15 hours agter
Mexico City CST 3:50 pm Sun 15:50 14 hours agter
Chicago CDT 4:50 pm Sun 16:50 13 hours agter
New York City EDT 5:50 pm Sun 17:50 12 hours agter
Toronto EDT 5:50 pm Sun 17:50 12 hours agter
São Paulo UTC-3 6:50 pm Sun 18:50 11 hours agter
London BST 10:50 pm Sun 22:50 7 hours agter
Paris CEST 11:50 pm Sun 23:50 6 hours agter
Berlin CEST 11:50 pm Sun 23:50 6 hours agter
Johannesburg SAST 11:50 pm Sun 23:50 6 hours agter
Moscow MSK 12:50 am 00:50 5 hours agter
Cairo EEST 12:50 am 00:50 5 hours agter
Dubai UTC+4 1:50 am 01:50 4 hours agter
Delhi IST 3:20 am 03:20 2 hours 30 minute agter
Shanghai CST 5:50 am 05:50 dieselfde tyd
Tokyo JST 6:50 am 06:50 1 hour voor
Sydney AEST 7:50 am 07:50 2 hours voor
Auckland NZDT 10:50 am 10:50 5 hours voor

Aangaande New Territories

Bevolking
3984077
Koördinate
22.424, 114.111
Streek
Hong Kong
IANA sone
Asia/Hong_Kong
Son twaalfuur
12:14 pm

Sunrise and sunset above are computed from these coordinates with the NOAA solar equations: not looked up from a table, and not the same as the neighbouring city's.

Skakel om New Territories tyd

Naby die huis en vertel

Vrae wat mense vra

Watter tyd is dit nou in New Territories?

Dit is 5:50 am (05:50 op 'n 24-uur horlosie) op Maandag, 28 September 2026 in New Territories. Die horlosie op hierdie bladsy bywerkings elke sekonde en is gestel van die bediener, nie van jou toestel nie, dus bly dit reg selfs as jou eie horlosie gedryf het.

In watter tydsone is New Territories?

New Territories uses the Asia/Hong_Kong time zone, currently HKT (UTC+8). That IANA identifier is the one to put in a calendar invite or a database column: abbreviations like HKT are ambiguous, IANA identifiers are not.

Is New Territories op dagligbesparing tyd nou?

Nee, en dit is nooit nie. New Territories bly oor HKT (UTC+8) die hele jaar deur.

Watter tyd is sonsopkoms en sonsondergang vandag in New Territories?

The sun rises at 6:14 am and sets at 6:14 pm today, giving 12 hours of daylight. Dit is 77 sekondes korter as gister.

How many hours ahead is New Territories of Los Angeles?

New Territories is 15 hours ahead of Los Angeles. When it is 5:50 am in New Territories, it is 2:50 pm in Los Angeles. The full comparison table on this page covers twenty major cities and recalculates itself whenever either end changes its clocks.

Waar presies is New Territories?

New Territories is in Hong Kong, at 22.42° N, 114.11° E, with a population of about 3,984,077. Those coordinates are what the sunrise and sunset times above are calculated from.