Puerto Rico
Неділя, 27 Вересень 2026
- Зсув за часом
- UTC-4
- Часовий пояс
- America/Puerto_RicoAST
- Сяйво
- 6:14 am
- Захід сонця
- 6:16 pm
- Денне світло
- 12 hours 2 minutesзкк62 секунди коротші за вчора
- Збереження світла на денному вогні
- НіколиТой самий відступ у всі роки
Один часовий пояс, всюди у Puerto Rico
Всі Puerto Rico працюють на America/Puerto_Rico (AST, UTC-4).
Годинники не змінюються: ця зона залишається на одному і тому ж рівні з року.
Збереження світла на денному вогні
Годинники не змінюються: ця зона залишається на одному і тому ж рівні з року.
Часова різниця у великих містах
| Місто | Місцевий час | 24h | Різниця |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 2:43 pm | 14:43 | годин 3 позаду |
| Mexico City CST | 3:43 pm | 15:43 | годин 2 позаду |
| Chicago CDT | 4:43 pm | 16:43 | годин 1 позаду |
| New York City EDT | 5:43 pm | 17:43 | одночасно |
| Toronto EDT | 5:43 pm | 17:43 | одночасно |
| São Paulo UTC-3 | 6:43 pm | 18:43 | годин 1 ahead |
| London BST | 10:43 pm | 22:43 | годин 5 ahead |
| Paris CEST | 11:43 pm | 23:43 | годин 6 ahead |
| Berlin CEST | 11:43 pm | 23:43 | годин 6 ahead |
| Johannesburg SAST | 11:43 pm | 23:43 | годин 6 ahead |
| Moscow MSK | 12:43 am Mon | 00:43 | годин 7 ahead |
| Cairo EEST | 12:43 am Mon | 00:43 | годин 7 ahead |
| Dubai UTC+4 | 1:43 am Mon | 01:43 | годин 8 ahead |
| Delhi IST | 3:13 am Mon | 03:13 | годин 9 хвилин 30 ahead |
| Shanghai CST | 5:43 am Mon | 05:43 | годин 12 ahead |
| Tokyo JST | 6:43 am Mon | 06:43 | годин 13 ahead |
| Sydney AEST | 7:43 am Mon | 07:43 | годин 14 ahead |
| Auckland NZDT | 10:43 am Mon | 10:43 | годин 17 ahead |
Міста у Puerto Rico
Супутник
Запитання людей
Котра зараз година у Puerto Rico?
Це 5:43 pm (17:43) на Неділя, 27 Вересень 2026 у San Juan. Вся країна на одному часовому поясі, отже, це час, який існує всюди у Puerto Rico.
Скільки годинних поясів має Puerto Rico?
Один. Всі Puerto Rico запущено на America/Puerto_Rico, зараз AST (UTC-4).
Чи РоккPuerto Rico спостерігає за часом, який заощаджує світло?
Годинники не змінюються: ця зона залишається на одному і тому ж рівні з року.
Котра година у найбільших містах зккPuerto Rico?
Прямо зараз: San Juan 5:43 pm; Bayamón 5:43 pm; Carolina 5:43 pm; Ponce 5:43 pm; Arecibo 5:43 pm. Кожна з них має власну сторінку зі сходом сонця, заходом сонця і датами, що зберігаються на світанку.