Мазмунга ўтиш

South Georgia and the South Sandwich Islands

8:32:57am
08:32 24 соатли соат

Yakshanba, 25 Oktabr 2026

UTC-2 · UTC-2 Atlantic/South_Georgia Кундузги вақт йўқ ☀️ Кундуз
UTC қиймати
UTC-2
Вақт зонаси
Atlantic/South_GeorgiaUTC-2
Қуёш чиқиши
4:53 am
Қуёш ботиши
7:26 pm
Кун ёруғи
14 hours 32 minutes255 seconds longer than yesterday
Кундузги вақт
Ҳеч қачонБарча йил учун бир хил офсет

Бир вақт зонаси, South Georgia and the South Sandwich Islands'даги барча жойларда

South Georgia and the South Sandwich Islandsнинг барчаси Atlantic/South_Georgia (UTC-2, UTC-2) устида ишлайди.

Бу ерда соатлар ўзгармайди: бу ҳудуд бутун йил давомида бир хил вақтда қолади.

Кундузги вақт

Бу ерда соатлар ўзгармайди: бу ҳудуд бутун йил давомида бир хил вақтда қолади.

Кўп шаҳарлар орасидаги вақт фарқи

ШаҳарМаҳаллий вақт24 соатФарқ
Los Angeles PDT 3:32 am 03:32 ортда 5 hours
Mexico City CST 4:32 am 04:32 ортда 4 hours
Chicago CDT 5:32 am 05:32 ортда 3 hours
New York City EDT 6:32 am 06:32 ортда 2 hours
Toronto EDT 6:32 am 06:32 ортда 2 hours
São Paulo UTC-3 7:32 am 07:32 ортда 1 hour
London GMT 10:32 am 10:32 2 hours олдинда
Paris CET 11:32 am 11:32 3 hours олдинда
Berlin CET 11:32 am 11:32 3 hours олдинда
Johannesburg SAST 12:32 pm 12:32 4 hours олдинда
Moscow MSK 1:32 pm 13:32 5 hours олдинда
Cairo EEST 1:32 pm 13:32 5 hours олдинда
Dubai UTC+4 2:32 pm 14:32 6 hours олдинда
Delhi IST 4:02 pm 16:02 7 hours 30 minutes олдинда
Shanghai CST 6:32 pm 18:32 10 hours олдинда
Tokyo JST 7:32 pm 19:32 11 hours олдинда
Sydney AEDT 9:32 pm 21:32 13 hours олдинда
Auckland NZDT 11:32 pm 23:32 15 hours олдинда

Cities in South Georgia and the South Sandwich Islands

Муносабатлар

Одамлар сўрайдиган саволлар

Ҳозир South Georgia and the South Sandwich Islands да нима вақти?

It is 8:32 am (08:32) on Yakshanba, 25 Oktabr 2026 in Grytviken. Барча мамлакат бир вақт зонасида, шунинг учун бу South Georgia and the South Sandwich Islandsдаги барча жойлардаги вақт.

South Georgia and the South Sandwich Islands'нинг қанча вақт зонаси бор?

Бир. South Georgia and the South Sandwich Islandsнинг барчаси Atlantic/South_Georgia устида ишлайди, ҳозирги вақтда UTC-2 (UTC-2).

South Georgia and the South Sandwich Islands ёзги вақтни кузатадими?

Бу ерда соатлар ўзгармайди: бу ҳудуд бутун йил давомида бир хил вақтда қолади.

South Georgia and the South Sandwich Islands'даги энг йирик шаҳарларда соат нечада?

Ҳозир: Grytviken 8:32 am. Уларнинг ҳар бири ўз саҳифасига эга, қуёш чиқиш, қуёш ботиши ва кундузги вақтни сақлаш саналари билан.