South Georgia and the South Sandwich Islands
Sunday, 25 October 2026
- UTC offset
- UTC-2
- Time zone
- Atlantic/South_GeorgiaUTC-2
- Sunrise
- 4:53 am
- Sunset
- 7:26 pm
- Kunyangwe
- 14 hours 32 minutes255 seconds longer than yesterday
- Kutanga kwezuva
- HapanaSame offset all year
One time zone, everywhere in South Georgia and the South Sandwich Islands
All of South Georgia and the South Sandwich Islands runs on Atlantic/South_Georgia (UTC-2, UTC-2).
Maawa aya haachachinja: iyi nzvimbo inoramba iri pamwechete offset gore rese.
Kutanga kwezuva
Maawa aya haachachinja: iyi nzvimbo inoramba iri pamwechete offset gore rese.
Time difference between Zimbabwe and other cities
| City in Ontario Canada | nguva yemunharaunda | 24h | Chimwe chinhu |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 3:32 am | 03:32 | 5 hours behind |
| Mexico City CST | 4:32 am | 04:32 | 4 hours behind |
| Chicago CDT | 5:32 am | 05:32 | 3 hours behind |
| New York City EDT | 6:32 am | 06:32 | 2 hours behind |
| Toronto EDT | 6:32 am | 06:32 | 2 hours behind |
| São Paulo UTC-3 | 7:32 am | 07:32 | 1 hour behind |
| London GMT | 10:32 am | 10:32 | 2 hours ahead |
| Paris CET | 11:32 am | 11:32 | 3 hours ahead |
| Berlin CET | 11:32 am | 11:32 | 3 hours ahead |
| Johannesburg SAST | 12:32 pm | 12:32 | 4 hours ahead |
| Moscow MSK | 1:32 pm | 13:32 | 5 hours ahead |
| Cairo EEST | 1:32 pm | 13:32 | 5 hours ahead |
| Dubai UTC+4 | 2:32 pm | 14:32 | 6 hours ahead |
| Delhi IST | 4:02 pm | 16:02 | 7 hours 30 minutes ahead |
| Shanghai CST | 6:32 pm | 18:32 | 10 hours ahead |
| Tokyo JST | 7:32 pm | 19:32 | 11 hours ahead |
| Sydney AEDT | 9:32 pm | 21:32 | 13 hours ahead |
| Auckland NZDT | 11:32 pm | 23:32 | 15 hours ahead |
Cities in South Georgia and the South Sandwich Islands
Kusiyana
Mabvunzo vanhu vanobvunza
Ndeipi nguva yemuSouth Georgia and the South Sandwich Islands ikozvino?
It is 8:32 am (08:32) on Sunday, 25 October 2026 in Grytviken. Iyo nyika yose iri paimwe nguva zone, saka kuti ndiro nguva yose mu South Georgia and the South Sandwich Islands.
Ndezvipi nguva dzemunharaunda dzine South Georgia and the South Sandwich Islands?
One. All of South Georgia and the South Sandwich Islands runs on Atlantic/South_Georgia, currently UTC-2 (UTC-2).
South Georgia and the South Sandwich Islands inotevedzera nguva yezuva here?
Maawa aya haachachinja: iyi nzvimbo inoramba iri pamwechete offset gore rese.
Ndeipi nguva muzvitsuwa zvikuru zveSouth Georgia and the South Sandwich Islands?
Panguva ino: Grytviken 8:32 am. Kana mumwe munhu ane yake peji nezuva, kubuda kwezuva uye zuva-kuchengeta zuva.