Preskoči na vsebino

South Korea

7:22:36am
07:22 24-urna ura

ponedeljek, 28 september 2026

KST · UTC+9 Asia/Seoul Brez varčevanja z dnevom ☀️ Dnevni čas
Pomik UTC
UTC+9
Časovno območje
Asia/SeoulKST
Sonce
6:24 am
Zahod
6:20 pm
Dnevna svetloba
11 ur 56 minutes143 sekunde krajše kot včeraj
Shranjevanje na dan
NikoliEnaka poraba v celotnem letu

Eno časovno območje, povsod v South Korea

Vse South Korea teče na Asia/Seoul (KST, UTC+9).

Ure tukaj ne spreminjajo: to območje ostane na enakem nadomestilu celo leto.

Shranjevanje na dan

Ure tukaj ne spreminjajo: to območje ostane na enakem nadomestilu celo leto.

Časovna razlika za velika mesta

MestoKrajinski čas24hRazlika
Los Angeles PDT 3:22 pm Sun 15:22 16 ure zadaj
Mexico City CST 4:22 pm Sun 16:22 15 ure zadaj
Chicago CDT 5:22 pm Sun 17:22 14 ure zadaj
New York City EDT 6:22 pm Sun 18:22 13 ure zadaj
Toronto EDT 6:22 pm Sun 18:22 13 ure zadaj
São Paulo UTC-3 7:22 pm Sun 19:22 12 ure zadaj
London BST 11:22 pm Sun 23:22 8 ure zadaj
Paris CEST 12:22 am 00:22 7 ure zadaj
Berlin CEST 12:22 am 00:22 7 ure zadaj
Johannesburg SAST 12:22 am 00:22 7 ure zadaj
Moscow MSK 1:22 am 01:22 6 ure zadaj
Cairo EEST 1:22 am 01:22 6 ure zadaj
Dubai UTC+4 2:22 am 02:22 5 ure zadaj
Delhi IST 3:52 am 03:52 3 ure 30 minutes zadaj
Shanghai CST 6:22 am 06:22 1 ura zadaj
Tokyo JST 7:22 am 07:22 istočasno
Sydney AEST 8:22 am 08:22 1 ura naprej
Auckland NZDT 11:22 am 11:22 4 ure naprej

Mesta v South Korea

Povezan

Vprašanja, ki jih ljudje sprašujejo

Koliko je ura v South Korea?

7:22 am (07:22) na ponedeljek, 28 september 2026 in Seoul. Cela država je na enem časovnem območju, tako da je čas povsod v South Korea.

Koliko časovnih con ima South Korea?

Ena. Vsi South Korea tečejo na Asia/Seoul, trenutno KST (UTC+9).

Ali South Korea opazuje, kako z dnevom pripravlja čas?

Ure tukaj ne spreminjajo: to območje ostane na enakem nadomestilu celo leto.

Koliko je čas v največjih mestih v South Korea?

Zdaj: Seoul 7:22 am; Busan 7:22 am; Incheon 7:22 am; Daegu 7:22 am; Daejeon 7:22 am. Vsak ima svojo stran z sončnim vzhodom, sončnim zahodom in datumom, ki ga varčuje sončna svetloba.