Ad-Damir
River Nile, Sudan
неделя, 27 Септември 2026
- Отстъп отUTC
- UTC+2
- Времева зона
- Africa/KhartoumCAT
- Изгрев
- 5:33 am
- Залез на залез
- 5:36 pm
- Дневна светлина
- 12 часа 2 минути59 секунди по-къси от вчера
- Дневна спестяемост
- Никога.Същото компенсиране през цялата година
Дневна спестяемост в Ad-Damir
Часовниците тук не се променят: тази зона остава на еднакъв компенсация цяла година.
Ad-Damir has stayed on CAT (UTC+2) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without Ad-Damir doing anything.
Ad-Damir time to your time
Трябва ли ти определено време, а не точно сега? Използване на пълния конвертор.
Обаждане на време със London
И двете места работят между 10am и 17:00 в Khartoum, 9am до 3pm в другия край.
11pm
12am
1am
2am
3am
4am
5am
6am
7am
8am
9am
10am
11am
12pm
1pm
2pm
3pm
4pm
5pm
6pm
7pm
8pm
9pm
10pm
Разлика в времето между Ad-Damir и големите градове
| Град | Местно време | 24 часа | Разлика |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 2:09 pm | 14:09 | 9 часа behind |
| Mexico City CST | 3:09 pm | 15:09 | 8 часа behind |
| Chicago CDT | 4:09 pm | 16:09 | 7 часа behind |
| New York City EDT | 5:09 pm | 17:09 | 6 часа behind |
| Toronto EDT | 5:09 pm | 17:09 | 6 часа behind |
| São Paulo UTC-3 | 6:09 pm | 18:09 | 5 часа behind |
| London BST | 10:09 pm | 22:09 | 1 час behind |
| Paris CEST | 11:09 pm | 23:09 | Едновременно с това |
| Berlin CEST | 11:09 pm | 23:09 | Едновременно с това |
| Johannesburg SAST | 11:09 pm | 23:09 | Едновременно с това |
| Moscow MSK | 12:09 am Mon | 00:09 | 1 час напред |
| Cairo EEST | 12:09 am Mon | 00:09 | 1 час напред |
| Dubai UTC+4 | 1:09 am Mon | 01:09 | 2 часа напред |
| Delhi IST | 2:39 am Mon | 02:39 | 3 часа 30 минути напред |
| Shanghai CST | 5:09 am Mon | 05:09 | 6 часа напред |
| Tokyo JST | 6:09 am Mon | 06:09 | 7 часа напред |
| Sydney AEST | 7:09 am Mon | 07:09 | 8 часа напред |
| Auckland NZDT | 10:09 am Mon | 10:09 | 11 часа напред |
За Ad-Damir
- Популацията
- 103941
- Координати
- 17,599, 33,972
- Регион
- River Nile, Sudan
- Зона ИНАНА
- Africa/Khartoum
- Слънчево обяд
- 11:35 am
Изгрев и залез над слънцето се изчисляват от тези координати с NOAA слънчеви уравнения: не погледна от маса, а не същите като съседни градове.
В близост и свързано с него
Въпроси, които хората задават
Колко е часът в Ad-Damir сега?
Това е 11:09 pm (23:09 на 24 часа) на неделя, 27 Септември 2026 в Ad-Damir. Часовникът на тази страница актуализира всяка секунда и е настроен от сървъра, не от устройството ви, така че остава правилно, дори и ако вашият часовник е дрейфтирал.
В коя часова зона е Ad-Damir?
Ad-Damir uses the Africa/Khartoum time zone, currently CAT (UTC+2). That IANA identifier is the one to put in a calendar invite or a database column: abbreviations like CAT are ambiguous, IANA identifiers are not.
Is Ad-Damir on daylight saving time right now?
Не, и никога не е. Ad-Damir остава на CAT (UTC+2) цяла година.
Кога е изгрев и залез в Ad-Damir днес?
Слънцето изгрява при 5:33 am и застава на 5:36 pm днес, като дава 12 часа 2 минути на деня. Това е 59 секунди по-къси от вчера.
Колко часа напред е Ad-Damir от Los Angeles?
Ad-Damir is 9 часа ahead of Los Angeles. When it is 11:09 pm in Ad-Damir, it is 2:09 pm in Los Angeles. The full comparison table on this page covers twenty major cities and recalculates itself whenever either end changes its clocks.
Where exactly is Ad-Damir?
Ad-Damir is in River Nile, Sudan, at 17.60° N, 33.97° E, with a population of about 103,941. Those coordinates are what the sunrise and sunset times above are calculated from.