Thanh Hóa
Thanh Hóa Province, Vietnam
Monday, 28 September 2026
- Isku-dhafka UTC
- UTC+7
- Wakhtiga
- Asia/BangkokUTC+7
- Qorrax soo baxa
- 5:47 am
- Qorrax-dhaca
- 5:48 pm
- iftiinka maalintu
- 12 hours 1 minutes67 ilbiriqsi ka yar maalintii shalay
- Day
- HadalIsku-dheellitirka sanadka oo dhan
Waqtiga soo socda, ka tag raadinta: worldclock.free/thanh-hoa si toos ah u socdaan halkan.
Daylight saving in Thanh Hóa
Saacadaha halkan ma beddelaan: dhulkan wuxuu ku nool yahay offset la mid ah sanadka oo dhan.
Thanh Hóa ayaa ku sugnaa UTC+7 (UTC+7) sanadka oo dhan, taas oo macnaheedu yahay in farqiga u ah meelaha ay sameeyaan isbedelka saacadaha ay u dhaqdhaqaaqa by saacad laba jeer sanadkii aan Thanh Hóa waxba samayn.
Thanh Hóa waqti si aad waqti
Ma u baahan tahay waqti gaar ah oo ka badan hadda? Daawo Thanh Hóa ilaa London, Thanh Hóa ilaa New York City, Thanh Hóa ilaa Tokyo, ama soo beddele.
Waqtiga wicitaanada la London
Labada meelood oo ay shaqada u dhexeeya 3pm iyo 17:00 in Bangkok, 9am in 10am dhamaadka kale.
6pm
7pm
8pm
9pm
10pm
11pm
12am
1am
2am
3am
4am
5am
6am
7am
8am
9am
10am
11am
12pm
1pm
2pm
3pm
4pm
5pm
Waqtiga kala duwan ee u dhexeeya Thanh Hóa iyo magaalooyinka waaweyn
| Magaalo | Waqtiga deegaanka | 24 saacadood | kala duwanaansho |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 3:19 pm Sun | 15:19 | 14 hours ka dib |
| Mexico City CST | 4:19 pm Sun | 16:19 | 13 hours ka dib |
| Chicago CDT | 5:19 pm Sun | 17:19 | 12 hours ka dib |
| New York City EDT | 6:19 pm Sun | 18:19 | 11 hours ka dib |
| Toronto EDT | 6:19 pm Sun | 18:19 | 11 hours ka dib |
| São Paulo UTC-3 | 7:19 pm Sun | 19:19 | 10 hours ka dib |
| London BST | 11:19 pm Sun | 23:19 | 6 hours ka dib |
| Paris CEST | 12:19 am | 00:19 | 5 hours ka dib |
| Berlin CEST | 12:19 am | 00:19 | 5 hours ka dib |
| Johannesburg SAST | 12:19 am | 00:19 | 5 hours ka dib |
| Moscow MSK | 1:19 am | 01:19 | 4 hours ka dib |
| Cairo EEST | 1:19 am | 01:19 | 4 hours ka dib |
| Dubai UTC+4 | 2:19 am | 02:19 | 3 hours ka dib |
| Delhi IST | 3:49 am | 03:49 | 1 hour 30 minutes ka dib |
| Shanghai CST | 6:19 am | 06:19 | 1 hour hortiisa |
| Tokyo JST | 7:19 am | 07:19 | 2 hours hortiisa |
| Sydney AEST | 8:19 am | 08:19 | 3 hours hortiisa |
| Auckland NZDT | 11:19 am | 11:19 | 6 hours hortiisa |
Ku saabsan Thanh Hóa
- Dadka
- 850000
- Koordinaadka
- 19.800, 105.767
- Gobol
- Thanh Hóa Province, Vietnam
- Gobol
- Asia/Bangkok
- Subaxdii qorraxda
- 11:47 am
Qorrax ka soo baxa iyo qorraxda hoos u dhaca kor waxaa laga soo xisaabiyaa coordinates la NOAA isbeddellada qorraxda: ma soo arkay ka hor ka taleefanka, iyo ma aha sida magaalooyinka deriska ah.
Convert Thanh Hóa time
Ku dhow iyo la xiriira
Su'aalaha dadku waydiiyaan
Maxaa saacaddu tahay in Thanh Hóa hadda?
Waa 5:19 am (05:19 on a 24-hour clock) on Monday, 28 September 2026 in Thanh Hóa. Waqtiga on page this updates second kasta oo waxaa laga dhigay server, ma ka ah qalabkaaga, sidaas darteed wuxuu ku sii jiraa sax ah xitaa haddii aad waqtigaaga gaarka ah ayaa la wareegay.
Waa maxay xilliga zone waa Thanh Hóa in?
Thanh Hóa isticmaalaa Asia/Bangkok zone time, hadda UTC+7 (UTC+7). In IANA aqoonyahanka waa mid ka mid ah in lagu daro kalendari martiqaad ama database tiirka: abbreviations sida UTC+7 waa aan la fahmi karin, aqoonyahanka IANA ma aha.
Ma Thanh Hóa on waqtiga daylight badbaadinta hadda?
Ha, iyo ma aha. Thanh Hóa ku nool UTC+7 (UTC+7) sanadka oo dhan.
Maxaa waqtiga waa qorrax soo baxa iyo qorraxda hoos u in Thanh Hóa maanta?
Qorraxdu waxay kor u kacdaa 5:47 am iyo hoos u dhaca 5:48 pm maanta, siin 12 hours 1 minutes of iftiinka maalintii. Taasi waa 67 ilbiriqsi ka yar maalintii shalay.
Immisa saacadood ka hor waa Thanh Hóa of Los Angeles?
Thanh Hóa waa 14 hours hor Los Angeles. Marka ay tahay 5:19 am in Thanh Hóa, waa 3:19 pm in Los Angeles. Tallaabada la barbardhigo buuxa ee boggani wuxuu ka kooban yahay labaatan magaalooyin waaweyn oo is-kalsoonaan markasta oo mid kasta oo ka mid ah dhamaadka isbedelka saacadaha.
Meel sax ah oo Thanh Hóa ah?
Thanh Hóa waa in Thanh Hóa Province, Vietnam, at 19.80 ° N, 105.77 ° E, oo leh dad ah oo ku saabsan 850,000. Koordinadaas waa waxa qorrax soo baxa iyo qorrax dhaca mar kasta kor ku qoran waxaa laga xisaabiyaa.