United Kingdom
Maandag, 28 September 2026
- PngPT- rubber
- UTC+1
- Tydsone
- Europe/LondonBST
- Sonsopkoms
- 6:56 am
- Sunset
- 6:45 pm
- Daglig
- 11 hours 49 minutes235 sekondes korter as gister
- Dagligbesparing
- AanVolgende verandering in 27 dae
Een tydsone, oral in United Kingdom
All of United Kingdom runs on Europe/London (BST, UTC+1).
Horlosies gaan terug 1 hour op Sondag, 25 Oktober 2026, in 1:59 am plaaslike tyd (1:00 am na die verandering).
Dagligbesparing
Horlosies gaan terug 1 hour op Sondag, 25 Oktober 2026, in 1:59 am plaaslike tyd (1:00 am na die verandering).
Tydverskil tot groot stede
| Stad | Sidereal tyd | 24h | Verskil |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 4:49 pm Sun | 16:49 | 8 hours agter |
| Mexico City CST | 5:49 pm Sun | 17:49 | 7 hours agter |
| Chicago CDT | 6:49 pm Sun | 18:49 | 6 hours agter |
| New York City EDT | 7:49 pm Sun | 19:49 | 5 hours agter |
| Toronto EDT | 7:49 pm Sun | 19:49 | 5 hours agter |
| São Paulo UTC-3 | 8:49 pm Sun | 20:49 | 4 hours agter |
| Paris CEST | 1:49 am | 01:49 | 1 hour voor |
| Berlin CEST | 1:49 am | 01:49 | 1 hour voor |
| Johannesburg SAST | 1:49 am | 01:49 | 1 hour voor |
| Moscow MSK | 2:49 am | 02:49 | 2 hours voor |
| Cairo EEST | 2:49 am | 02:49 | 2 hours voor |
| Dubai UTC+4 | 3:49 am | 03:49 | 3 hours voor |
| Delhi IST | 5:19 am | 05:19 | 4 hours 30 minute voor |
| Shanghai CST | 7:49 am | 07:49 | 7 hours voor |
| Tokyo JST | 8:49 am | 08:49 | 8 hours voor |
| Sydney AEST | 9:49 am | 09:49 | 9 hours voor |
| Auckland NZDT | 12:49 pm | 12:49 | 12 hours voor |
Stede in United Kingdom
Verwanter Funksie
Vrae wat mense vra
Watter tyd is dit nou in United Kingdom?
It is 12:49 am (00:49) on Maandag, 28 September 2026 in London. The whole country is on one time zone, so that is the time everywhere in United Kingdom.
How many time zones does United Kingdom have?
One. All of United Kingdom runs on Europe/London, currently BST (UTC+1).
Hou United Kingdom dagbesparing tyd dop?
Horlosies gaan terug 1 hour op Sondag, 25 Oktober 2026, in 1:59 am plaaslike tyd (1:00 am na die verandering).
Wat is die tyd in die grootste stede in United Kingdom?
Right now: London 12:49 am; Birmingham 12:49 am; Glasgow 12:49 am; Manchester 12:49 am; Sheffield 12:49 am. Each of those has its own page with sunrise, sunset and daylight-saving dates.