United States
неделя, 27 Септември 2026
- Отстъп отUTC
- UTC-4
- Времева зона
- America/New_YorkEDT
- Изгрев
- 7:00 am
- Залез на залез
- 6:57 pm
- Дневна светлина
- 11 часа 56 минути150 секунди по-къси от вчера
- Дневна спестяемост
- ВключеноNext change in 34 days
United States има 29 часови зони
Часовникът по-горе е Washington, D.C.. Ето всяка зона в страната, живее, с градовете в всеки.
| Времева зона | Сега. | Отстъпване | Градове |
|---|---|---|---|
| America/New_York EDT | 4:11 pm | UTC-4 | New York City, Brooklyn, Queens, Philadelphia, Manhattan, The Bronx |
| America/Detroit EDT | 4:11 pm | UTC-4 | Detroit, Grand Rapids, Warren, Sterling Heights, Ann Arbor, Lansing |
| America/Kentucky/Louisville EDT | 4:11 pm | UTC-4 | Louisville, Jeffersonville, New Albany, Jeffersontown, Pleasure Ridge Park, Valley Station |
| America/Indiana/Indianapolis EDT | 4:11 pm | UTC-4 | Indianapolis, Fort Wayne, South Bend, Carmel, Bloomington, Fishers |
| America/Indiana/Vincennes EDT | 4:11 pm | UTC-4 | Jasper |
| America/Chicago CDT | 3:11 pm | UTC-5 | Chicago, Houston, San Antonio, Dallas, Fort Worth, Austin |
| America/North_Dakota/New_Salem CDT | 3:11 pm | UTC-5 | Mandan |
| America/Denver MDT | 2:11 pm | UTC-6 | Denver, El Paso, Albuquerque, Colorado Springs, Aurora, Salt Lake City |
| America/Boise MDT | 2:11 pm | UTC-6 | Boise, Meridian, Nampa, Idaho Falls, Pocatello, Caldwell |
| America/Phoenix MST | 1:11 pm | UTC-7 | Phoenix, Tucson, Mesa, Chandler, Gilbert, Glendale |
| America/Los_Angeles PDT | 1:11 pm | UTC-7 | Los Angeles, San Diego, San Jose, San Francisco, Seattle, Portland |
| America/Anchorage AKDT | 12:11 pm | UTC-8 | Anchorage, Fairbanks, Eagle River, Badger |
| America/Juneau AKDT | 12:11 pm | UTC-8 | Juneau |
| Pacific/Honolulu HST | 10:11 am | UTC-10 | Honolulu, East Honolulu, Pearl City, Waiau-Pacific Palisades, Makakilo / Kapolei / Honokai Hale, Kalihi-Palama |
Дневна спестяемост
Часовниците се връщат на 1 час на неделя, 1 Ноември 2026, на 1:59 am местно време (1:00 am след промяната).
Това е за Washington, D.C.. В тази страна може да има зони с различни правила, така че проверите индивидуалната градска страница, ако има значение.
Времева разлика в големите градове
| Град | Местно време | 24 часа | Разлика |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 1:11 pm | 13:11 | 3 часа behind |
| Mexico City CST | 2:11 pm | 14:11 | 2 часа behind |
| Chicago CDT | 3:11 pm | 15:11 | 1 час behind |
| Toronto EDT | 4:11 pm | 16:11 | Едновременно с това |
| São Paulo UTC-3 | 5:11 pm | 17:11 | 1 час напред |
| London BST | 9:11 pm | 21:11 | 5 часа напред |
| Paris CEST | 10:11 pm | 22:11 | 6 часа напред |
| Berlin CEST | 10:11 pm | 22:11 | 6 часа напред |
| Johannesburg SAST | 10:11 pm | 22:11 | 6 часа напред |
| Moscow MSK | 11:11 pm | 23:11 | 7 часа напред |
| Cairo EEST | 11:11 pm | 23:11 | 7 часа напред |
| Dubai UTC+4 | 12:11 am Mon | 00:11 | 8 часа напред |
| Delhi IST | 1:41 am Mon | 01:41 | 9 часа 30 минути напред |
| Shanghai CST | 4:11 am Mon | 04:11 | 12 часа напред |
| Tokyo JST | 5:11 am Mon | 05:11 | 13 часа напред |
| Sydney AEST | 6:11 am Mon | 06:11 | 14 часа напред |
| Auckland NZDT | 9:11 am Mon | 09:11 | 17 часа напред |
Градове в United States
Свързани
Въпроси, които хората задават
Колко е часът в United States сега?
Това е 4:11 pm (16:11) на неделя, 27 Септември 2026 в Washington. United States пропуска часовите зони 29, така че отговорът зависи от това къде в страната имате предвид: таблицата на тази страница изписва всяка зона с живо часовник.
Колко часови зони има United States?
United States има 29 часови зони: America/New_York, America/Detroit, America/Kentucky/Louisville, America/Kentucky/Monticello, America/Indiana/Indianapolis, America/Indiana/Vincennes, America/Indiana/Winamac, America/Indiana/Marengo и други. Пълният списък с часовници на живо е на тази страница.
Does United States observe daylight saving time?
Часовниците се връщат на 1 час на неделя, 1 Ноември 2026, на 1:59 am местно време (1:00 am след промяната). Забележи, че това се отнася за капитала; в тази страна може да има различни зони.
Колко е часът в най-големите градове в United States?
В момента: New York City 4:11 pm; Los Angeles 1:11 pm; Brooklyn 4:11 pm; Chicago 3:11 pm; Queens 4:11 pm. Всеки от тях има собствена страница със слънце, залез и дневна светлина.