Nha Trang
Khanh Hoa, Vietnam
esmaspäev, 28 september 2026
- UTC nihe
- UTC+7
- Ajavöönd
- Asia/Ho_Chi_MinhUTC+7
- Päikesetõus
- 5:32 am
- Päikeseloojang
- 5:35 pm
- Päevavalgus
- 12 tundi 3 minutit40 sekundit lühem kui eile
- Päevavalguse salvestamine
- Mitte kunagiSama korvamine kogu aasta jooksul
Päevavalguse salvestamine Nha Trang- s
Kellad siin ei muutu: see tsoon jääb samale korvamisele kogu aasta.
Nha Trang on jäänud UTC+7 (UTC+7) kogu aasta, mis tähendab erinevust kohtades, mis ei muuda oma kellad liigub tunni kaupa kaks korda aastas ilma Nha Trang midagi.
Nha Trang aeg sinu aega
Vajad kindla aja asemel praegu? Kasuta kogu konverterit.
Kõneaeg London
Mõlemad kohad on tööl vahel 3pm ja 17:00 aastal Ho Chi Minh, 9am kuni 10am teises otsas.
6pm
7pm
8pm
9pm
10pm
11pm
12am
1am
2am
3am
4am
5am
6am
7am
8am
9am
10am
11am
12pm
1pm
2pm
3pm
4pm
5pm
Ajavahe Nha Trang ja suuremate linnade vahel
| Linn | Kohalik aeg | 24h | Erinevus |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 12:18 pm Sun | 12:18 | 14 tundi taga |
| Mexico City CST | 1:18 pm Sun | 13:18 | 13 tundi taga |
| Chicago CDT | 2:18 pm Sun | 14:18 | 12 tundi taga |
| New York City EDT | 3:18 pm Sun | 15:18 | 11 tundi taga |
| Toronto EDT | 3:18 pm Sun | 15:18 | 11 tundi taga |
| São Paulo UTC-3 | 4:18 pm Sun | 16:18 | 10 tundi taga |
| London BST | 8:18 pm Sun | 20:18 | 6 tundi taga |
| Paris CEST | 9:18 pm Sun | 21:18 | 5 tundi taga |
| Berlin CEST | 9:18 pm Sun | 21:18 | 5 tundi taga |
| Johannesburg SAST | 9:18 pm Sun | 21:18 | 5 tundi taga |
| Moscow MSK | 10:18 pm Sun | 22:18 | 4 tundi taga |
| Cairo EEST | 10:18 pm Sun | 22:18 | 4 tundi taga |
| Dubai UTC+4 | 11:18 pm Sun | 23:18 | 3 tundi taga |
| Delhi IST | 12:48 am | 00:48 | 1 tund 30 minutit taga |
| Shanghai CST | 3:18 am | 03:18 | 1 tund edasi |
| Tokyo JST | 4:18 am | 04:18 | 2 tundi edasi |
| Sydney AEST | 5:18 am | 05:18 | 3 tundi edasi |
| Auckland NZDT | 8:18 am | 08:18 | 6 tundi edasi |
Umbes Nha Trang
- Rahvaarv
- 579000
- Koordinaadid
- 12,245, 109,194
- Piirkond
- Khanh Hoa, Vietnam
- IANA tsoon
- Asia/Ho_Chi_Minh
- Päikese keskpäev
- 11:33 am
Päikesetõus ja päikeseloojang on arvutatud nende koordinaatide NOAA päikese võrrandid: ei vaadanud üles laualt, ja mitte sama naaberlinna.
Läheduses ja sellega seotud
Küsimusi, mida inimesed küsivad
Mis kell on Nha Trang?
See on 2:18 am (02:18 24-tunnisel kellal) esmaspäev, 28 september 2026 Nha Trang. Kell sellel lehel uuendab iga sekund ja on seatud serverist, mitte seadmest, nii et see jääb õige isegi siis, kui teie enda kell on triivinud.
Mis ajavööndis Nha Trang on?
Nha Trang kasutab Asia/Ho_Chi_Minh ajavööndit, praegu UTC+7 (UTC+7). IANA identifikaator on see, mis paneb kalendri kutse või andmebaasi veeru: lühendid nagu UTC+7 on mitmetähenduslikud, IANA identifikaatorid ei ole.
Kas Nha Trang on praegu päevavalguses?
Ei, ja see ei ole kunagi. Nha Trang jääb UTC+7 (UTC+7) aastaringselt.
Mis kell on päikesetõus ja päikeseloojang Nha Trang täna?
Päike tõuseb 5:32 am ja loojub 5:35 pm täna, andes 12 tundi 3 minutit päevavalgust. See on 40 sekundit lühem kui eile.
Mitu tundi on ees Nha Trang Los Angeles?
Nha Trang on 14 tundi ees Los Angeles. Kui see on 2:18 am sisse Nha Trang, see on 12:18 pm sisse Los Angeles. Täielik võrdlustabel sellel lehel hõlmab kakskümmend suurt linna ja arvutab ennast ümber, kui üks ots muudab oma kellad.
Kus täpselt on Nha Trang?
Nha Trang on Khanh Hoa, Vietnam, kell 12.25° N, 109.19° E, populatsiooni umbes 579,000. Need koordinaadid on, mida päikesetõusu ja päikeseloojangu korda eespool arvutatakse.