Parque Lefevre
Panamá, Panama
neděle, 27 září 2026
- UTC offset
- UTC-5
- Časové pásmo
- America/PanamaEST
- Východ slunce
- 6:06 am
- Západ slunce
- 6:11 pm
- Denní světlo
- 12 hodin 4 minut
- Úspora denního světla
- NikdyStejný odstup za celý rok
Denní úspora světla v Parque Lefevre
Hodiny se nemění: tato zóna zůstává na stejném offsetu po celý rok.
Parque Lefevre has stayed on EST (UTC-5) all year, which means the difference to places that do change their clocks moves by an hour twice a year without Parque Lefevre doing anything.
Parque Lefevre čas na váš čas
Potřebuješ čas, ne teď? Použijte plný převodník.
Volací doba s London
Obě místa jsou v provozu mezi 9am a 11:00 v Panama, 3pm až 4pm na druhém konci.
6am
7am
8am
9am
10am
11am
12pm
1pm
2pm
3pm
4pm
5pm
6pm
7pm
8pm
9pm
10pm
11pm
12am
1am
2am
3am
4am
5am
Časový rozdíl mezi Parque Lefevre a hlavními městy
| Město | Místní čas | 24h | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Los Angeles PDT | 4:16 pm | 16:16 | 2 hodin za |
| Mexico City CST | 5:16 pm | 17:16 | 1 hodina za |
| Chicago CDT | 6:16 pm | 18:16 | ve stejnou dobu |
| New York City EDT | 7:16 pm | 19:16 | 1 hodina vpřed |
| Toronto EDT | 7:16 pm | 19:16 | 1 hodina vpřed |
| São Paulo UTC-3 | 8:16 pm | 20:16 | 2 hodin vpřed |
| London BST | 12:16 am Mon | 00:16 | 6 hodin vpřed |
| Paris CEST | 1:16 am Mon | 01:16 | 7 hodin vpřed |
| Berlin CEST | 1:16 am Mon | 01:16 | 7 hodin vpřed |
| Johannesburg SAST | 1:16 am Mon | 01:16 | 7 hodin vpřed |
| Moscow MSK | 2:16 am Mon | 02:16 | 8 hodin vpřed |
| Cairo EEST | 2:16 am Mon | 02:16 | 8 hodin vpřed |
| Dubai UTC+4 | 3:16 am Mon | 03:16 | 9 hodin vpřed |
| Delhi IST | 4:46 am Mon | 04:46 | 10 hodin 30 minuty vpřed |
| Shanghai CST | 7:16 am Mon | 07:16 | 13 hodin vpřed |
| Tokyo JST | 8:16 am Mon | 08:16 | 14 hodin vpřed |
| Sydney AEST | 9:16 am Mon | 09:16 | 15 hodin vpřed |
| Auckland NZDT | 12:16 pm Mon | 12:16 | 18 hodin vpřed |
O Parque Lefevre
- Populace
- 36997
- Souřadnice
- 9,023, -79,479
- Region
- Panamá, Panama
- Oblast IANA
- America/Panama
- Solární poledne
- 12:08 pm
Východ slunce a západ slunce výše jsou počítány z těchto souřadnic se sluneční rovnice NOAA: nehledal z tabulky, a ne stejné jako sousední město.
Blízkost a příbuzná
Otázky, které se lidé ptají
Kolik je hodin v Parque Lefevre právě teď?
Je to 6:16 pm (18:16 na 24 hodin) na neděle, 27 září 2026 v Parque Lefevre. Hodiny na této stránce aktualizace každou sekundu a je nastavena ze serveru, ne z vašeho zařízení, takže to zůstane přímo, i když vaše vlastní hodiny unášeny.
V jakém časovém pásmu je Parque Lefevre?
Parque Lefevre používá časové pásmo America/Panama, v současné době EST (UTC-5). Tento identifikátor IANA je ten, který má vložit do kalendáře pozvánku nebo databázový sloupec: zkratky jako EST jsou nejednoznačné, IANA identifikátory nejsou.
Is Parque Lefevre on daylight saving time right now?
Ne, a nikdy není. Parque Lefevre zůstává na EST (UTC-5) po celý rok.
V kolik hodin dnes svítá a západ slunce v Parque Lefevre?
Slunce vychází při 6:06 am a dnes zapadá na 6:11 pm, což dává 12 hodin 4 minut denního světla.
Kolik hodin nás čeká Parque Lefevre Los Angeles?
Parque Lefevre is 2 hodin ahead of Los Angeles. When it is 6:16 pm in Parque Lefevre, it is 4:16 pm in Los Angeles. The full comparison table on this page covers twenty major cities and recalculates itself whenever either end changes its clocks.
Kde přesně je Parque Lefevre?
Parque Lefevre je v Panamá, Panama, na 9.02° N, 79.48° W, s populací asi 36,997. Tyto souřadnice jsou to, co východ slunce a západ slunce výše jsou počítány z.